Aijai Volka jauna dziesma par uzticību - Neatlaid

Raksta attēls - Aijai Volka jauna dziesma par uzticību - Neatlaid Publicitātes foto

16.10.2015 / Parmuziku.lv

Jaunā dziedātāja un komponiste Aija Volka ir mūziķe ar savu noteiktu pārliecību, pasaules redzējumu, kas atspoguļojas gan dziesmu tekstos, gan mūzikā. Klausītāju vērtējumam viņa nodod savu jaunāko dziesmu Neatlaid, kurā Aija atklāj savu skatījumu, kā nosargāt pašu dārgāko — mīlestību.

"Dziesma ir sievišķīgs skatījums uz laulību statistiku un cēloņsakarībām. Vēlējos īpaši uzsvērt, cik svarīgi ir jebkurā situācijā nepalikt vienaldzīgam, kā arī spēt novērtēt laiku, kas mums dots. Iestājos par tā saucamajām tradicionālajām ģimenes vērtībām uzticību, atbildību, spēju piedot un pateikt: "Paldies Dievam, ka tu man esi"," atklāj autore.

Dziesmas audio ieraksts tapis sadarbojoties ar producentu Gintu Stankeviču. Ģitāru iespēlējis baltkrievu ģitārists Ivans Zmitrovičs. Piebalsis iedziedājusi Dināra Rudāne.

Mūzika un skatuve ir Aijas aicinājums kopš agras bērnības. Jau 5 gadu vecumā studijā ierakstīta pirmā solo dziesma komponista Atvara Sirmā televīzijas uzvedumam Visgaišākā. 16 gadu vecumā Aija, piedaloties vokālistu konkursā Putnu bērni estrādes kategorijā, ieguva dalīto pirmo vietu ar tobrīd jau populāro dziedātāju Elīnu Fūrmani.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!