Alise Joste prezentē savu pirmo videoklipu

Raksta attēls - Alise Joste prezentē savu pirmo videoklipu Publicitātes foto

23.10.2015 / Parmuziku.lv

Mūziķe Alise Joste piedāvā noskatīties video dziesmai Moving Shadows, kas iekļauta šodien izdotajā albumā Hardships are Ships.

Atzīmējot albuma iznākšanu, Alise ir izveidojusi savu pirmo video klipu. Video tapis sadarbībā ar talantīgo režisoru Matīsu Saulīti.

 

Tikāmies ar Matīsu un vienojāmies, ka video nedrīkst būt romantisks. Neesmu droša, ka gala rezultāts varētu kvalificēties kā neromantisks, tomēr jāatzīst, ka mērcēšanās rudenīgā jūrā nepavisam neradīja saldas sajūtas.

Šodien, 23. oktobrī, oficiāli iznāk folkmūziķes Alises Jostes albums Hardships are Ships, kuru jau no pirmdienas varēja noklausīties mūzikas straumēšanas vietnē deezer.com, bet no šodienas tas ir pieejams arī pārējos straumēšanas serveros, kā arī digitālā formātā iTunes, Amazon un citos lielākajos mūzikas veikalos. Mūzikas interneta platformā 311.lv var iepriekš pasūtīt Hardships are Ships vinila plati. Lai to iegūtu savā īpašumā, apmeklējiet 311.lv mājaslapu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!