K.K fon Stricka villā koncertēs Alise Joste

Raksta attēls - K.K fon Stricka villā koncertēs Alise Joste Foto: Miks Sels

11.07.2016 / Parmuziku.lv

6. un 7. oktobrī K.K fon Stricka villā pirmo reizi uzstāsies Alise Joste. Koncertos būs dzirdama Alises Jostes oriģinālmūzika, apvienojot abu līdz šim izdoto albumu skanējumu.

Alises mūzika ir intīma, trausla un neviltota. Tie ir dziļi personiski stāsti, askētiskas muzikālās aranžijas un ēteriska balss, kas klausītāju ieved viņa paša  iekšējā pasaulē, ļaujot uzelpot no ikdienas. Koncertos Alisei uz skatuves pievienosies arī Kārlis Josts un Jānis Šipkēvics, lai kopīgi izpildītu dziesmas no abiem Alises albumiem.

Tie būs klusi un rudenīgi svētki, un iespēja skaistā vietā satikties un uz pāris stundām apstāties. Vienlaikus tā būs arī retrospekcija par līdz šim mūzikā izdarīto. Ļoti priecājos, ka uz skatuves ar mani būs Kārlis un Jānis, kas ļaus visam skanēt tieši tā, kā tas savulaik skanējis manā galvā un noteikti pat vēl krāšņāk.

Kopš muzikālās darbības sākuma Alise ir izdevusi divus studijas albumus. Plašāku uzmanību Alise izpelnījusies ar savu otro albumu „Hardships Are Ships”, kas pērn ticis apbalvots gan ar jaundibināto Austras balvu, gan Latvijas Mūzikas Ierakstu Gada Balvu kategorijā „Labākais dziesminieka albums”. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!