Amber Muse dzimšanas dienā spēlēs tehno mūzikas zvaigzne Maiks Denerts

Raksta attēls - Amber Muse dzimšanas dienā spēlēs tehno mūzikas zvaigzne Maiks Denerts Publicitātes foto

08.11.2016 / Parmuziku.lv

11.novembrī mūzikas leibls Amber Muse svinēs savu divpadsmito jubileju ar lielu ballīti LOFT Project Andrejsalā, piedaloties slavenajam tehno producentam Maiks Denerts (Mike Dehnert) no Berlīnes. Kopā ar viesi uz jaudīgas audio sistēmas spēlēs Taran & Lomov un Ze Ivarzz.

"Kā ierasts, aktīvam mūzikas leiblam, kas vienlaicīgi strādā dažādās frontēs – mūzikas producēšanā un izdošanā, pasākumu organizēšanā un radio šova veidošanā, un mēs vēlējāmies sagatavot īpašu pasākumu par godu Amber Muse gada dienai”, stāsta zīmola īpašnieki Bogdan Taran un Max Lomov. "Šajā gadā esam jau aicinājuši uzstāties vairākus māksliniekus, ar kuriem sadarbojamies mūzikas izdošanas jomā, un ceram, ka arī ar divpadsmitgades pasākuma viesi Mike Dehnert izdosies produktīva sadarbība."

Maiks Denerts (Mike Dehnert) ir īsta pasaules tehno skatuves zvaigzne. Viņš ir no jauno mākslinieku plejādes, kurš 2007. gadā izveidoja savu leiblu "Fachwerk Records" un kopš tā laika ir kļuvis par obligātu viesi gandrīz vai katrā nozīmīgā pasaules tehno festivālā. Viņa grafiks ir blīvi aizpildīts pusgadu uz priekšu. Spēlējot savu enerģisko un tumšo tehno, kas patīk pat tiem, kuri parasti neklausās šī žanra ierakstus, viņš pastāvīgi uzstājas Berlīnes klubu mekās Berghain un Tresor, un paralēli savam leiblam izdod mūziku pie ietekmīgajiem Delsin, Pampa Records un citiem. Šajās dienās Denerts gatavojas pabeigt savu jauno albumu, un tā skaņdarbu pirmatskaņojumus varēs noklausīties šo piektdien Rīgā.

Ballītes ietvaros baltas krāsas industriālajā Studio Imagine loft tipa telpā tiks uzstādīta kvalitatīva audio sistēma ar jaudu vairāk kā 15kW: divi Cardioid sabvūferi ar trīs 18 collu skaļruņiem katram, divi Next Pro audio LAm115 topi, kā arī Outline pastiprinātāji. Skaņu nodrošina Discomania.lv.

Biļetes iepriekšpārdošanā par 7 EURO (+komisijas maksa), internetā, pie ieejas 10 EURO.  Adrese: Andrejostas iela 4a (precīzas koordinātes 56.9652446,24.0953555). Ballītes sākums 11.novembrī plkst. 23:00. Apmeklētāju skaits ierobežots: 200 cilvēkiem.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!