Andris Ērglis un Antra Stafecka ierakstījuši duetu “Laiks”

Raksta attēls - Andris Ērglis un Antra Stafecka ierakstījuši duetu “Laiks” Publicitātes foto

23.08.2016 / Parmuziku.lv

Dziedātāji Andris Ērglis un Antra Stafecka klausītāju vērtējumam nodod savu pirmo kopīgo duetu - dziesmu “Laiks”.

Dziesmas mūzikas autors ir komponists Jānis Strazds un teksta autore - dzejniece Maija Kalniņa.

Maija Kalniņa: “Katrs no mums meklē savu - tikai savu otru cilvēku uz šīs zemes. Mēs vienmēr zinām, ka tāds kaut kur ir - tikai mums vien paredzētais - zinām pat tad, ja neesam to satikuši. Mēs veltām neskaitāmi daudz enerģijas, esam gatavi darīt neiedomājamākās lietas, lai atrastu sevi un to otru, bieži vien ejot ļoti tālu - tālu no sevis prom, taču - jautājums - varbūt, ka mums ir vienkārši... pie sevis jāpaliek.... Nevis jātop par otru. Nevis par kādu citu cilvēku. Bet par sevi... Tad arī tos slēģus, tās durvis mācēsim atslēgt... Un tas otrs. Un mēs to otru atpazīsim... Jo - kā gan var atpazīt sevi, ja tas vairs neesi tu pats?”

Jānis Strazds: “Regulāri strādājot kopā ar abiem dziedātājiem dažādos projektos, jau sen secināju, ka viņu balsis duetā skan lieliski. Domāju, ka arī šis kopdarbs tam ir pierādījums.”

Antra Stafecka: “Mēs ar Andri abi esam diezgan dvēseliski cilvēki, tāpēc ne uz mirkli nešaubījos, ka kopā varam radīt ko skaistu! Un šī dziesma ir tieši tik vienkārša tiem, kuri mīl un grib mīlēt. Nu, tad – lai dzīvo mīlestība!”

Andris Ērglis: “Ierakstu studijā mēs ar Antru patiesi izbaudījām šīs dziesmas ieraksta procesu, un sajutām to, ka dziesma dzīvo ar mums un mūsos. Ceram, ka tā tāpat dzīvos arī ar jums, klausītāji!”

Dziesma ierakstīta 2016. gada vasarā, Egona Kronberga studijā. Ierakstā piedalījušies arī Jānis Strazds (taustiņinstrumenti), Egons Kronbergs (elektriskā un akustiskā ģitāra), Aivars Meijers (bass), kā arī dāņu mūziķis Cecil Brown (steel ģitāra). Andris Ērglis piedalījies ierakstā arī kā bundzinieks.

Šobrīd norit darbs pie dziesmas videoklipa veidošanas

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!