"Muzikālā Banka 2015” vērtīgākā dziesma - Prāta vētras "Ziemu apēst"

Raksta attēls -  "Muzikālā Banka 2015”  vērtīgākā dziesma - Prāta vētras "Ziemu apēst" Publicitātes foto

24.01.2016 / Parmuziku.lv

No piecpadsmit aptaujas fināldziesmām par vērtīgāko LR2 aptaujā "Muzikālā Banka 2015” tika atzīta grupas Prāta vētra dziesma "Ziemu apēst", un arī pašu mūziķu balsojumā šī dziesma tika ierindota 1. vietā.

Savukārt, skatot atsevišķo ekspertu balsojumu, vērtīgākā ir grupas The Sound Poets dziesma "Viss var mainīties", Prāta vētras dziesmu atstājot 2. vietā, ziņo portāls lr2.lsm.lv.

Aptaujas "Muzikālā Banka 2015” vērtīgāko dziesmu topu veido klausītāju un žūrijas balsojuma kopvērtējums, kas šogad ir šādi:

1. Prāta vētra - "Ziemu apēst"


2. The Sound Poets - "Viss var mainīties"


3. Dons - "Dieviņš"
4. Musiqq - "Silta sirds"
5. Aija Andrejeva un Goran Gora - "Pavasaris"
6. Ivo Fomins - "Nekas jau nebeidzas"
7. Mārtiņš Ruskis - "Tu esi ceļš"
8. Triānas parks - "Laika dziesmiņa"
9. Jauno Jāņu orķestris - "Mazais Vilciņš"
10. Tumsa - "Pat nejautā"
11. Sabīne Berezina - "Mājās"
12. Dabasu Durovys - "Šūpuļdziesma"
13. Jānis Stībelis - "Ir tik karsts"
14. Astro’n’out - "Turies"
15. Lauris Reiniks - "Rīts pieneņpūkās"

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!