Ar debijas dziesmu sevi piesaka dziedātāja un dziesmu autore Aleksa Valtere

Raksta attēls - Ar debijas dziesmu sevi piesaka dziedātāja un dziesmu autore Aleksa Valtere Publicitātes foto

04.05.2023

"Es mēģinu īstenot savus sapņus šajā lielajā pasaulē. Es simtprocentīgi vēl nezinu, ko tieši vēlos sasniegt, bet, lai kas tas arī nebūtu, es to noteikti sasniegšu!" ar plāniem dalās Aleksa.

19 gadus jaunā dziedātāja un dziesmu autore Aleksa Valtere dzimusi Tukumā. Kad Aleksai bija tikai viens gads, ģimene pārcēlās uz Angliju. 2018. gadā ģimene agtriezās Latvijā un šobrīd jaunā māksliniece dzīvo Cērē un mācās Kandavā, kur Aleksa uzsākusi savas pirmās skatuves gaitas, sacerot dziesmas angļu un latviešu valodās.

Debijas dziesmas “Kur es tevi varu atrast?” mūzikas un vārdu autore ir pati Aleksa, bet studijas versiju producēja pati jaunā māksliniece, sadarbībā ar pieredzējušo producentu Gintu Stankeviču. Dziesmu publicē “Izdevniecība MicRec”.

Aleksa par sevi: “Es nenožēloju, ka mani vecāki izdarīja izvēli pārcelties uz dzīvi ārzemēs. Es ieguvu stabilas angļu valodas zināšanas, iepazinos ar dažādām kultūrām un cilvēkiem. Līdz 7. klasei es mācījos ģitāras pulciņā, bet paralēli dziedāju korī. 2015. gadā uzstājos skolēnu koru koncertā lielajā Londonas O2 arēnā. Pamatskolā mācījos drāmas, deju un mūzikas novirzienu. Viss mainījās, kad 2018. gadā ģimene izlēma braukt atpakaļ mājās uz Latviju.  Šeit mūzika man kļuva par nopietnu sirdslietu un aizraušanos. Brīvajā laikā sāku pašmācības ceļā lietot komponēšanas un producēšanas programmas. Dzeju sāku rakstīt pandēmijas laikā, kuru tagad lietoju rakstot savas dziesmas.” 

Dziesmas video filmēts skaistajā Kandavā, sadarbībā ar Samantu Bētiņu. Video pēcapstrādi paveica studja Dween Productions.

Aleksa: “Es mēģinu īstenot savus sapņus šajā lielajā pasaulē. Es simtprocentīgi vēl nezinu, ko tieši vēlos sasniegt, bet, lai kas tas arī nebūtu, es to noteikti sasniegšu!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!