Armands Lozinskis-Lūsis un Ingars Viļums izdod jaunu dziesmu ar nosaukumu ‘’Mēs skrējām’’

Raksta attēls - Armands Lozinskis-Lūsis un Ingars Viļums izdod jaunu dziesmu ar nosaukumu ‘’Mēs skrējām’’

12.09.2023

Pirms gājputni projām dodas, klausītājiem tiek piedāvāta jauna Ingara Viļuma dziesma, kura tapusi sadarbībā ar harmoniski skanīgās balss īpašnieku, dziedātāju Armandu Lozinski-Lūsi.

‘’Šī dziesma ir likumsakarīgs turpinājums mūsu gadu ilgajai sadarbībai ar Armandu, jo aptuveni pirms pusgada, dienas gaismu ieraudzīja mūsu pirmā dziesma ‘’Dzejolī, kur rozes zied’’, kuru klausītāji vērtēja kā ļoti melodisku. Jaunā dziesma ‘’Mēs skrējām’’ stāsta par to, kā aizplūst laiks, kā iztek dzīve, kā tiecamies pēc neaizsniedzamā un netveramā. Tad, kad viss ir pagājis, saprotam, ka daudz kur tā arī neesam bijuši tā pa īstam klātesoši...’’ Izsakās tās autors - Ingars Viļums.

Armands: ‘’Ar šo dziesmu mēs ceram klausītājiem vēlreiz likt aizdomāties par patiesājām vērtībām, un to, pēc kā tad īsti mēs dzenamies šajā dzīvē. Un vai tiešām viss, ko gribas, ir jānoķer, ja tā dēļ jāziedo pat dārgākais. Mirkļi, ko veltam saviem tuvākajiem, saviem sapņiem, priekam, veselībai arī veido un piepilda mūsu dzīvi. Taču pasaules dzīves ritms paātrinās un cenšas šīs jaukās lietas atstumt malā, liekot mums skriet, sacensties un pārspēt vienam otru ātrumā. Mūsu sadarbība ar Ingaru ir pozitīvi atsaukusies arī savstarpējā komunikācijā, un šīs tēmas brīvi raisās arī sarunās ārpus mūzikas gaitām. Es ticu, ka šai dziesmai sekos arī jaunas muzikālas pārdomas.‘’

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!