Armands Rutkovskis par godu Valentīndienai laiž klajā romantisku singlu

Raksta attēls - Armands Rutkovskis par godu Valentīndienai laiž klajā romantisku singlu Publicitātes foto

10.02.2023

Mūzikas producents un dziedātājs Armands Rutkovskis, zināms arī kā Arutt laiž klajā savu jaunāko singlu “Naktī Dziļā”, kurš pieejams visās mūzikas straumēšanas vietnēs.

“Dziesma ir par mīlestību, par ilgām pēc mīļotā cilvēka, kas vairāk kā jebkad jūtamas brīžos, kad savā dzīves ceļā saskaramies ar grūtībām. Šīs situācijas liek mums aizdomāties par bezrūpīgu pazušanu no īstās pasaules, dodoties prāta izveidotā fantāziju pasaulē, kurā vientulību nomaina divvientulība kopā ar savu mīļoto cilvēku, kurš, neskatoties uz tavām nepilnībām, vienmēr ir līdzās, atbalsta un padara tevi par labāku cilvēku,” tā dziesmu raksturo autors Armands Rutkovskis. Mūziķis atzīst, ka dziesma tikusi pabeigta jau 2021. gada novembrī, taču mūziķis uzskatījis, ka tad vēl nebija piemērots laiks, lai šo dziesmu prezentētu plašākai publikai. “Lielu paldies vēlos teikt savam draugam un kolēģim no grupas “Bekars” par skaistajiem dziesmas vārdiem, kurus man bija tas gods pārvērst par dziesmu,” piebilst Armands. Dziedātājs cer, ka šī dziesma kļūs par kāda jaunā pāra pirmo deju.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!