ArtifexLV izdod dziesmu ar Karīnu Tropu un Ati Zviedri

Raksta attēls - ArtifexLV izdod dziesmu ar Karīnu Tropu un Ati Zviedri Publicitātes foto

24.02.2023

Projekta ArtifexLV ietvaros tapusi dziesma “Vēlos dzīvot”. Singla mūzikas autors ir Juris Ludženieks, vārdu autors – Mārtiņš Kanters, bet to iedziedājuši Karīna Tropa un Atis Zviedris.

 ‘’Runāt mūzikas valodā – tā man ir lielākā laime, paldies Jurim Ludženiekam, kurš piedāvāja piedalīties dziesmas ierakstā. Liela mīlestība un spēja būt vienotiem ļauj izdzīvot un līdzpastāvēt ikvienā situācijā. Dziesmā nav stāstīts tikai par pasaules mēroga notikumiem, bet arī par katru no mums atsevišķi, par saviem pārdzīvojumiem, kāpumiem, kritumiem un uzvarām,’’ uzskata Karīna.

“Esmu no sirds pateicīgs par to, ka varu katru dienu pamosties un apzināties, ka esmu mūziķis. Visa mana dzīve ir aizritējusi dažādos mažoros un minoros, un jaunas muzikālas sadarbības ir kā improvizācija, kad nezini, uz kurieni tā aizvedīs. Arī kopdarbs ar Karīnu un Juri sākās kā viegla improvizācija, kas rezultējās mūsdienīga skanējuma dziesmā. "Vēlos dzīvot," – ar šo frāzi mums katram būtu jāsāk sava diena. Ja mēs visi ikdienā darītu to, kas mums patīk, tad ticu, ka pasaule kļūtu skaistāka,” domā Atis Zviedris.

‘’Darbs pie dziesmas noritēja ļoti labā, mājīgā, bet tajā pašā laikā profesionālā atmosfērā. Gan Karīna, gan Atis dziesmai piedeva īpaši emocionālu raksturu un aktualitāti, kas papildināja Mārtiņa radīto tekstu. Paldies viņiem par uzticību!’’ tā par dziesmas tapšanu stāsta Juris Ludženieks.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!