“Audiokvartāls” prezentē pirmo dziesmu no gaidāmā otrā studijas albuma.

Raksta attēls -  “Audiokvartāls” prezentē pirmo dziesmu no gaidāmā otrā studijas albuma. Publicitātes foto

19.03.2021

Grupa “Audiokvartāls” prezentē pirmo dziesmu ar nosaukumu “Sorry mazā” no nākamgad gaidāmā otrā studijas albuma.

Jau pagājis gads, kopš grupa “Audiokvartāls” izdeva savu debijas albumu ar nosaukumu “Runa nav par naudu”, kurš izpelnījās arī nomināciju Zelta mikrofonā kategorijā “Debija”.

Visu šo gadu grupa ir cītīgi strādājusi pie jauna materiāla. Pašlaik aktīvi notiek darbs studijā, lai otrais “Audiokvartāls” studijas albums gaismu varētu ieraudzīt 2022. gada maijā. Pirmais priekšvēstnesis ir dziesma “Sorry mazā”, kurai ir tapis arī videoklips.

Pie klipa idejas strādāja visa grupa, un tas tapis sadarbībā ar Tiny Latvian Production. Galvenajā lomā ir dejotāja Oļesja Aļeksova, bet par stilu rūpējusies Lāsma Sondore. Klipa ideja radās, iedvesmojoties no muzikālajām apvienībām, kuras bija populāras “Audiokavartāla” dalībnieku skolas gados - My Chemical Romance, Tokio hotel, Paramore, kuru video klipos bieži dominēja paranormālas lietas (rēgi, dzīvie miroņi, vampīri), ko ļoti veiksmīgi izdevās sasaistīt arī ar šīs dziesmas vēstījumu, kas vēsta par attiecību izjukšanu. Un grupas, tā saucamais “emo” stils ir papildus odziņa, izceļot emocionālo pārdzīvojumu, par ko vēsta dziesma.
            Dziesmas stāsts ir par pieļautajām kļūdām, ar kurām visi dzīves laikā saskaramies, un tad rodas jautājums: “samierināties vai censties tās labot”, kas bieži nozīmē sabojāt visu vēl vairāk. Dziesmas mērķis nav skumdināt, izkliedzot vārdus “piedod, atvaino, sorry” mēs noveļam no sirds kādu smagumu un dziedinām paši sevi. Grupas solists Ivars Ozoliņš cer, ka šī dziesma palīdzēs arī citiem piedot gan pašiem sev, gan cilvekiem sev līdzās.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!