Aukstisko koncertu ciklā "Siltums" pirmais uzstāsies Māris Šverns

Raksta attēls - Aukstisko koncertu ciklā "Siltums" pirmais uzstāsies Māris Šverns Publicitātes foto

20.04.2016 / Parmuziku.lv

Jau šo ceturtdien, 21.aprīlī plkst. 20 kultūras telpā Autentika, Rīgā, Bruņinieku ielā 2 tiks atklāts akustisko koncertu cikls ar nosaukumu "Siltums". Ir paredzēts, ka turpmāk šāda veida koncerti notiks Autentikā regulāri.

Kā pirmais ar savu solo priekšnesumu 21.aprīlī uzstāsies grupas Baložu pilni pagalmi līderis Māris Šverns. Lai arī grupa vēl aizvien ir aktīva, Māris labprāt uzstājas arī kā solo mākslinieks. Viņa dziesmas atšķiras ar aizkustinošo naivumu, tās ir pavasarīgi siltas un jauneklīgi neveiklas.

Māris tiek uzskatīts par Latvijas neatkarīgās mūzikas leģendu; viņš ir vairāk nekā 300 dziesmu autors. Grupa Baložu pilni pagalmi pastāv jau vairāk nekā 20 gadus, un to laikā ir iznākuši padsmit albumi, tostarp arī 4 solo. 2014.gadā ir iznācis arī albums Brāļi un māsas, kurā Māra dziesmas izpilda 16 dažādi izpildītāji, tādi kā Laika Suns, Satellites LV, Manta, Pieneņu vīns un citas.

Savukārt jau nākamnedēļ, 28.aprīlī, koncertu cikla SILTUMS ietvaros savu koncertu sniegs dziesminiece Helēna Kozlova, bijusī grupas Skumju akmeņi līdere.

Ieeja pasākumos ir tikai 1 euro; daloties ar siltumu sociālajā portālā facebook ir iespēja apmeklēt koncertus par brīvu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!