"Baložu Pilni Pagalmi" piedāvā video dziesmai "Viesulis smējās"

Raksta attēls - "Baložu Pilni Pagalmi" piedāvā video dziesmai "Viesulis smējās"

08.06.2021

"Baložu Pilni Pagalmi" publicē dziesmas "Viesulis smējās" video ar pasaules literatūras klasikas parafrāzi.

... gribi uz manis spēlēt? .. izliecies, ka pazīsti visus manus taustiņus? .. lai izrautu manam noslēpumam pašu serdi? .. tu gribēt mani noskandināt no viszemākās nots līdz visaugstākajam diapazonam?! Vari uzskatīt mani par kādu instrumentu vien gribi. Sabojāt mani vari. Bet uz manis spēlēt gan ne.
/ V.Š Hamleta fragments kā daļa no visa improvizācijas mēģinājuma ieinterpretēt to kā senā dziesmā jo laikus /
 
Dziesma ierakstīta 2021.gada pavasarī Rīgā.
Mūzika, vārdi: Māris Šverns
Video ideja: Klāvs Lauls
Kamera: Klāvs Lauls, Mārtiņš Krastiņš
Skaņas ieraksts: Mārtiņš Krastiņš, Uldis Gedra


Grupa "Baložu pilni pagalmi" tika dibināta 1994. gadā. Tas ir vairāku cilvēku radošs kolektīvs, kurā mūzikas un lielākās daļas tekstu autors ir Māris Šverns. Līdz šim izdoti 11 albumi. Jaunākais albums "Uz karstām oglēm zem degošām zvaigznēm" izdots 2020.gadā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!