Baltkrievi nāk. I Love You Records izdos Super Besse albumu

Raksta attēls - Baltkrievi nāk. I Love You Records izdos Super Besse albumu Foto: Publicitātes foto

12.05.2015 / Parmuziku.lv

Līdz ar šo paziņojumu ir publicēts arī grupas pirmais singls Holod.

Latvijas mūzikas izdevniecība I Love You Records maija nogalē izdos  Baltkrievijas grupas Super Besse albumu. Debijas albuma nosaukums būs 63610*, kas ir pasta indekss Super Besse slēpošanas kūrortam Francijā. Albuma izdošanas datums ir 25. maijs.

„Mūsu grupa pastāv tikai divus gadus un kopš paša sākuma šķiet, ka esam ātrvilcienā – tas nav apstādināms un ātrums tikai pieaug. Pirms diviem gadiem mēs pat nevarējām iedomāties, ka kāds mūzikas apgāds Eiropā būtu ieinteresēts izdot albumu, bet tagad esam ļoti priecīgi, ka mūsu pirmais ieraksts iznāks sadarbībā ar I Love You Records,” stāsta Super Besse līderis Maksims Kuļša.

„Albumā būs iekļautas dažas dziesmas, kuras iepriekš esam izdevuši kā demoierakstus, bet tagad esam tās ieskaņojuši no jauna un pievienojām arī pavisam jaunas dziesmas. Sākot darbu pie albuma, centāmies sekot mūsu galvenajai domai – darīt visu, cik labi spējam, nezaudējot sajūtu par par procesa absurdumu. Jo Super Besse ir pilnīgs „bezsakars” – mēs mīlam Franciju, dziedam krieviski, uzstājamies Eiropā ar spēcīgu pankroka garu koncertos un coldwave skanējumu ierakstos. Joprojām mēģinām to visu apvienot,” turpina Maksims.

I Love You Records mākslinieciskais direktors Bruno Roze: „Grupu Super Besse pirmo reizi redzēju 2014. gada pavasarī festivālā Tallinn Music Week.  Pēc tam uzaicinājām uz mūsu skatuvi Positivus festivālā, bet vēlāk Viļņā (Vilnius Music Week) man degungalā viņus jau uzrunāja britu izdevniecība. Tomēr 2015. gada 25. maijā viņu albumu izdosim mēs – I Love You Records. Kā mūzikas apgādam šis mums ir liels izaicinājums, jo līdz šim neesam strādājuši ar austrumu bloka māksliniekiem. Šī arī ir pirmā grupa mūsu izdevniecības vēsturē, kas patreiz ir tik lielā Eiropas muzikas profesionāļu uzmanības centrā, ka varam nosaukt šo grupu par patiešām „karstu”. Klausītājiem vēl gan ir nedaudz jāpaciešas, bet jau tagad varu atklāt, ka albums ir lielisks.”

22. maijā Super Besse uzstāsies klubā Depo Rīgā. Tā arī būs pirmā iespēja iegādāties jauno  albumu. Tālāk Super Besse ceļš turpināsies uz Europavox festivālu Francijā, bet vasarā viņi atgriezīsies lielākajos brīvdabas festivālos Latvijā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!