"Super Besse" atklāj vēl vienu dziesmu no jaunā albuma

Raksta attēls - "Super Besse" atklāj vēl vienu dziesmu no jaunā albuma Publicitātes foto

09.10.2017 / Parmuziku.lv

Dažas dienas pirms albuma "La Nuit*" izdošanas un tā atklāšanas koncerta Rīgā baltkrievu grupa piedāvā video ieskatu gaidāmajā ierakstā un arī jaunu dziesmu.

Albums stāsta par nakts dzīvi. Mēģinājām atainot izjūtas, kas tiek piedzīvotas šajā diennakts laikā, kad valda tumsa un mazliet melanholijas,

saka grupas dalībnieki.

"La Nuit*" atklāšanas koncerts notiks 12. oktobrī Rīgas klubā "One One", kur varēs iegādāties pirmās albuma kopijas vinila plates un kompaktdiska formātā. No 13. oktobra ieraksts būs pieejams labākajos mūzikas ierakstu veikalos, interneta veikalā "311.lv", kā arī digitālā versijā "iTunes" un populārākajos straumēšanas servisos.

Post punk/coldwave trio "Super Besse" dibināts 2013. gadā Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā. Grupa daudz koncertējusi Eiropā, ar katru uzstāšanos iegūstot arvien jaunus cienītājus. "Super Besse" debijas albumu "63610*" 2015. gadā izdeva Latvijas mūzikas apgāds "I Love You Records", turpinot sadarbību arī ar jauno ierakstu "La Nuit*".

Īpašie viesi "Super Besse" koncertā Rīgā būs Latvijas grupa "Martas Asinis". Nesen piedzīvojusi sastāva maiņu, iesaistot Staņislavu Kuļikovu (iepriekš spēlējis grupās "Nē" un "DJ Krankenwagen"), un Aivi Iesalmani ("Dun Dun"), grupa šoreiz sola karstāku, ģitārām bagātāku skanējumu un vēl nedzirdētas kompozīcijas no topošā albuma.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!