Pirmie skatuves soļi! Tik sirsnīgi un mīļi 1996. gadā dziedāja talantīgā Beāte Zviedre

Raksta attēls - Pirmie skatuves soļi! Tik sirsnīgi un mīļi 1996. gadā dziedāja talantīgā Beāte Zviedre Fotokolāža, ekrānšāviņš no video un publicitātes foto

04.12.2016 / Parmuziku.lv

“Traki daudz pantiņu dziesmai! Būtu es skolotāja, dotu kaut ko īsāku,” par Rūjienas televīzijas arhīvos atrodamo, vienu no saviem pirmajiem koncertiem saka dziedātāja un vokālā pedagoģe Beāte Zviedre. Šogad aprit 20 gadi, kopš dziedātāja uzsāka savas skatuves gaitas.

10. decembrī vokālā grupa “FRAMEST” sniegs Ziemassvētku koncertu Rīgas Kongresu namā. Koncertprogrammu veidos iemīļotas Ziemassvētku melodijas un arī īpaši vokālajai grupai sarakstīti jaundarbi. “FRAMEST” sastāvu veido dziedātāji: soprāns Beāte Zviedre, baritons Jānis Ķirsis, tenors Mikus Abaroniņš, bass Roberts Memmēns un alts Rūta Dūduma.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!