Bermudu Divstūris ar dziesmu aicina uz koncerttūres ''Vidēji Glīts'' noslēguma koncertu

Raksta attēls - Bermudu Divstūris ar dziesmu aicina uz koncerttūres ''Vidēji Glīts'' noslēguma koncertu Publicitātes foto

09.08.2022

3. septembrī, Rīgā ar enerģisku un neaizmirstamu koncertšovu, grupa “Bermudu Divstūris” svinēs sava jaunā albuma ''Vidēji Glīts'' koncerttūres noslēgumu Andrejostā.

Koncertā piedalīsies visi albuma viesi - bungu un dūdu grupa “Auļi”, grupa “Apvedceļš” un leģendārā skatuves dīva Olga Rajecka.

Grupas trešajā studijas albumā “Vidēji Glīts”, kopumā ir iekļautas desmit kompozīcijas un lielākie hiti tapa jau vairāk nekā pirms diviem gadiem, lai iepriecinātu fanus grupas desmitgades jubilejā. Ņemot vērā tā brīža ierobežojums, tik grandiozu ballīti, kā iecerēts, nebija iespējams sarīkot, tādēļ brālēni nolēma svinības vērst plašumā, papildinot albumu ar trijiem, graujošākajiem hitiem, piedaloties grupas draugiem.

Spriežot pēc koncertūres iepriekšējiem koncertiem, šī būs vasaras varenākā noslēguma ballīte. Ar nepacietību gaidām un gatavojamies 3.septembrim. Būs viesi, būs pārsteigumi, būs ballīte - tā grupa Bermudu Divstūris.

Albums “Vidēji Glīts” ir pieejams visās mūzikas straumēšanas platformās - Spotify, Apple Music u.c., bet noslēguma koncertā to būs iespējams iegādāties uz vietas ierobežotā daudzumā.

 

Iegādājies savu biļeti uz kādu no koncertiem Biļešu Paradīzes kasēs. Koncerta laikā būs arī ekskluzīva iespēja iegādāties jauno albumu “Vidēji Glīts” CD, kā arī  - t-kreklus un cepures.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!