“Bermudu Divstūris” kopā ar dziedošajām “Dvīnēm” izdod vasarīgu hitu

Raksta attēls - “Bermudu Divstūris” kopā ar dziedošajām “Dvīnēm” izdod vasarīgu hitu Publicitātes foto

01.02.2023

Grupa “Bermudu Divstūris” kopā ar duetu “Dvīnes” izdod jaunu singlu ar nosaukumu - “Dakteris Dre”. Dziesma ļaus sajust vasaras garšu jau februāra sākumā!

“Lai ari mūsu mīļā Latvija nav pati lielākā valsts, tomēr muzikāli mēs esam giganti! Ja Dr.Dre un Jay-Z dzirdētu mūsu dziesmu, tad noteikti dziedātu – Aha, aha, man patīk!” , saka grupas brālēni Biceps un Triceps.

Dziesmai uzfilmēts lielisks mūzikas videoklips, kuru kopīgi veidojām vienā no bezrūpīgākajām brīvdienām! Saule, jūra, kokteiļi un mēs. Lieliska kombinācija, lai sajustu vasarīgas sajūtas jau tagad!

Bermudu Divstūris aicina uz tikšanos 1. Septembrī Arēnā Rīga,  lielkoncertā -  “Pirmā rudens diena, bet es jau gaidu vasaru!”, Biļetes meklējamas – Biļēšu paradīze kasē

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!