"Black Tongue” koncertu iesildīs somi "What Awaits Us” un pašmāju smagās mūzikas grupa "Mayla”

Raksta attēls - "Black Tongue” koncertu iesildīs somi "What Awaits Us” un pašmāju smagās mūzikas grupa "Mayla” Publicitātes foto

20.10.2016 / Parmuziku.lv

27. oktobrī Rīgā, klubā „Melnā piektdiena” ar koncertaģentūras „Circlepit Shows” un kluba „Nabaklab” gādību notiks smagās mūzikas grupas „Black Tongue” koncerts.

Apvienība „Black Tongue” tiek dēvēta par smagāko jauno mūzikas grupu Lielbritānijā, kā arī vienu no pēdējā laika oriģinālākajām un inovatīvākajām parādībām smagajā alternatīvajā mūzikā. Grupa radusies netālajā 2013. gadā un tās karjeras izaugsme bijusi ievērojama – grupas pirmais ieraksts „Falsifier” guva nedalītas uzslavas gan no žanra cienītājiem, gan metālmūzikas apskatniekiem un faniem kopumā un „Black Tongue” ātri vien tika uzņemti ietekmīgās smagās mūzikas izdevniecības „Century Media” paspārnē, vēlāk gan šo sadarbību pārtraucot un nonākot lielā leibla „Universal Music” redzeslokā.

Grupa savu mūziku sauc par doom core, smagām un lēnām, sludge raksturīgām ģitāru partijām mijoties ar neticami zemu vokālu. Latvijā „Black Tongue” uzstāsies pirmoreiz.

„Black Tongue” koncertu iesildīs pašmāju smagās mūzikas apvienība „Mayla” no Daugavpils un somu grupa „What Awaits Us”, kura izvēlēta arī par „Black Tongue” koncerta iesildītājiem Tallinā un cita starpā sniegs solokoncertu Valmierā 29. oktobrī.

Klubs „Melnā piektdiena” atrodas Brīvības ielā 193c. Ieeja no plkst. 19:00, koncerta sākums plkst. 20:00 un biļetes pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv. Kā ierasts, pirmās biļetes pieejamas par īpaši izdevīgu cenu, savukārt koncerta dienā to cena palielināsies.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!