Rīgā ar jaunu programmu viesosies Zviedru grupa "Dark Tranquillity"

Raksta attēls - Rīgā ar jaunu programmu viesosies Zviedru grupa "Dark Tranquillity" Publicitātes foto

25.04.2017 / Parmuziku.lv

28. aprīlī plkst. 20:00 klubā "Melnā Piektdiena" ar jaunā albuma atbalsta tūri viesosies Zviedru grupa "Dark Tranquillity", informē koncerta organizatori.

Albuma atbalsta tūre sāksies 17.janvārī Mehiko. Trīs menešus grupa koncertēs Dienvidamerikā, ASV, Kanadā, Japānā un Austrālijā, tad atgriezīsies Eiropā. Koncerti Baltkrievijā, Ukrainā un Krievijā ieplānoti maija vidū, bet 28.aprīlī grupa uzstāsies Rīgā.

Kolektīvs bija izveidots 1989.gadā un ir vecākais no Geteborgas metal skatuves. 1993.gadā "Dark Tranquillity" laida pasaulē pirmo studijas albumu "Skydancer". Pēc gada grupa noslēdza līgumu ar ierakstu kompāniju "Osmose Production". Tieši ar šīs ierakstu kompānijas atbalstu tika ierakstīts albūms "The Gallery", kuru dēvē par vislabāko melodic death metal albumu.

"Dark Tranquillity" diskogrāfijā ir desmit studijas albumi, 20.gadei veltīts DVD "Where Death Is Most Alive", vairāk nekā simts koncertu Zviedrijā un uzstāšanos lielākajos pasaules metal festivālos. 


Pēdējais grupas albums "Atoma" nācis gaismā pagājušā gada 22.maijā. CD saņēmis daudz pozitīvu vertējumu, bet žurnāls "Metal Hammer" nosaucis to par “novembra labaku albumu”. "Dark Tranquillity" joprojām piemīt neierobežota fantāzija un radošs potencials. Albumā viegli var atpazīt motīvus no "Fiction" (2007) un "Construct" (2013). Klausoties jauno ierakstu parliecinoši var teikt ka aizvien vel tikpat spējīgāka, ja pat ne vairāk kā pirms 20 gadiem.

Biļetes iespējams iegādāties no 1.februāra vietnē ticketshop.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!