Brīvrunu virtuozs, reperis Burlax izdod albumu “Dvēseles izpēte”

Raksta attēls - Brīvrunu virtuozs, reperis Burlax izdod albumu “Dvēseles izpēte”

23.02.2023

Viens no “Ghetto Games” brīvrunu batla 2022.gada līderiem un “Ghetto Games” gada balvas laureāts, reperis Burlax (īstajā vārdā Olafs Aleksandrs Skulte), nupat izdevis klausītāju ilgi gaidīto albumu “Dvēseles izpēte”.

''Dvēseles izpēte'' ir muzikāls projekts, ar kura palīdzību cenšos pavēstīt saviem klausītājiem, ka esmu ceļā uz sevis labāko versiju. Lai līdz tam nonāktu, ir smagi jāstrādā.  Es klausītājam cenšos nosūtīt vēstījumu, ka esmu tieši tāds pats cilvēks kā viņi. Arī man ir personības problēmas, bet esmu pietiekami gudrs, lai to atzītu un censtos sevi uzlabot. Katru rītu es mostos, lai būtu arvien labāka sevis versija - labāks dēls savai mammai, labāks vecākais brālis, labāks dzīvesbiedrs savai sievietei, labāks mūziķis saviem klausītājiem u.t.t.,” norāda reperis Burlax. Viņš arī atzīst, ka rakstot šo albumu, kas viņa sirdij ir ļoti tuvs, viņš ir ieguvis atziņu - jo vairāk tu pie sev apkārt notiekošā vaino sevi nevis kādu citu, jo spēcīgāka kļūst tava personība.

Albums sastāv no septiņām kompozīcijām, kas atspoguļo mākslinieka personības izaugsmi. “Dvēseles izpētē” dzirdami tikai trīs viesmākslinieki – dziedātājas Krisy (Kristiāna Skudrupa) un Samanta Balcere, kā arī viens no hip hop apvienības “Avangards” reperiem – Brālēns (Edgars Klindžāns). Par albuma dziesmu ierakstu un apstrādi parūpējies “Avangards” skaņu inženieris un producents Jezups (Jāzeps Žogla), savukārt albuma vāka dizainu veidojis Eduards Žiborkins (Ziborkishdesign). Burlax albums “Dvēseles izpēte” pieejams visās populārākajās mūzikas straumēšanas platformās.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!