“Ghetto Games” brīvrunu batla zvaigzne, reperis BURLAX publicē otro singlu no gaidāmā albuma

Raksta attēls - “Ghetto Games” brīvrunu batla zvaigzne, reperis BURLAX publicē otro singlu no gaidāmā albuma Publicitātes foto

16.01.2023

Hip hop apvienības "Avangards" pārstāvis, viens no “Ghetto Games” brīvrunu batla 2022.gada līderiem un “Ghetto Games” gada balvas laureāts, reperis un dziesmu autors Burlax (īstajā vārdā Olafs Aleksandrs Skulte), izdevis otro dziesmu no mākslinieka gaidāmā albuma ''Dvēseles izpēte''. Dziesmai tapis ar liriku video.

“Deja” ir otrā dziesma no Burlax gaidāmā albuma, kas pēc mākslinieka teiktā, solās būt gatavs tuvāko mēnešu laikā. Precīzu datumu gan Burlax saviem klausītājiem vēl nav pavēstījis. Kompozīcija, kuru hip hop mākslinieks ir nosaucis par “Deju”, ieskicē Burlax augstās ambīcijas, neatlaidību un radošo izsalkumu, kas nenoliedzami nākotnē runāt par jauno reperi. “Gribēju pateikt paldies visiem, kuri tic man, atbalsta manu muzikālo darbību un sūta man jaukus novēlējumus. tas man nozīmē ļoti daudz,” stāsta Burlax.

Par skaņdarba ierakstu un apstrādi parūpējies hip-hop apvienības “Avangards” skaņu inženieris un producents Jezups (Jāzeps Žogla), savukārt liriku video veidojis jaunais filmētājs un producents “JIGEXCLUSIVE” (Kārlis Ernests Zande).

BURLAX ir 20 gadus vecs reperis, kurš savu muzikālo darbību aizsācis 2020. gadā un nāk no Jelgavas. Plašāk zināms no projekta ''Ghetto Games'' rīkotajiem brīvrunu batliem, kur jaunais mākslinieks piedalījies divus gadus pēc kārtas un 2022.gada vasarā guvis uzvaras un palicis nepārspēts trijās no četrām ''Ghetto Games'' brīvrunu sacensībām. Aizvadītā gada nogalē reperis ieguvis arī “Ghetto Games” gada balvu nominācijā “Gada atklājums brīvrunā”. Burlax līdz šim ir izdevis divus studijas albumus - ''Ziemas blūzs'' un ''Tam tā jānotiek''. Strādājis ar tādiem māksliniekiem kā DJ Krii, Steps, Packman, xantikvariāts u.c. Reperis cilvēku simpātijas ieguvis ar savu dzēlīgo attieksmi un patiesumu, ko pauž dziesmu tekstos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!