Būū izdod vasaras singlu “Viņa lielās”

Raksta attēls - Būū izdod vasaras singlu “Viņa lielās” Foto: Miks Šēls

26.05.2023

“Viņa lielās” ir jaunākais mākslinieces singls, gatavojoties šīs vasaras koncertsezonai. Ar savu unikālo balss tembru un dziesmu rakstīšanas stilu, mūziķe Būū sola šajā sezonā kāpt skatuves ar vienu mērķi - vairot Brīvību. Ķermenī, balsī un smieklos.

“Šī dziesma ir par kailumu, brīvību, izpausmi, sevis pieņemšanu un deju. Neesmu baigā dejotāja, bet zinu, kādu laimi un pašizuagsmi man ir devusi sava ķermeņa apzināšanās caur kustību, īpaši deju virzieniem, kas ļauj brīvību gurniem - ķermeņa daļai, kas sevī nes ļoti daudz infromācijas, traumu un enerģijas. Tāpēc arī vārdi "gurni kliedz". Lielīties, lepoties un pieņemt sevi ir ārkārtīgi grūti tik daudziem - ceru, ka šī dziesma kādu iedvesmos vienā jaukā šīs vasaras pilnmēnesī izģērbties un dejot pie jūras savai laimei.” (Būū)

Būū ir mūziķe, kas ir ieguvusi plašu popularitāti ar savu unikālo stilu un pārsteidzoši daudzveidīgo mūzikas izpildījumu. 2022. gada februārī Būū saņēma divas mūzikas ierakstu gada balvas «Zelta mikrofons» statuetes nominācijās «Debija» un «Dziesma» un kā ziņots iepriekš, tieši Būū šovasar, 22.jūlijā iesildīs Prāta Vētras vienīgo koncertu Liepājā.

Dziesmas mūziku, vārdus un aranžiju veidojusi pati Būū.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!