Ķesteris, Grāvelis un citi pazīstami aktieri uztrako grupas “RYGA” videoklipa filmēšanā

Raksta attēls - Ķesteris, Grāvelis un citi pazīstami aktieri uztrako grupas “RYGA” videoklipa filmēšanā Publicitātes foto

08.03.2016 / Parmuziku.lv

Piektdienas 4. marta naktī trakas ainas bija vērojamas grupas “Ryga” dziesmas “CandyMan” vidoklipa filmēšanas laukumā Dailes teātra aktieru zālē. Dziesmu iedvesmojuso ekscentriskā Travera Beinona dzīve.

“Ryga” līderis Mārcis Judzis, kurš ir ne vien dziesmas autors un izpildītājs, bet sadarbībā ar producentu Ritvaru Bluku arī video sižeta līdzautors, stāsta:

“Šo dziesmu sarakstīju par godu Austrālijā dzīvojošam, ekscentriskajam “pleijbojam” CandyMan, jeb īstajā vārdā Traveram Beinonam (Travers Beynon). Kādu vakaru es izlasīju rakstu par pieciem multi miljonāriem, kuri šķiežās ar naudu, uzdzīvo un jā, protams, mīl sievietes. Un jo vairāk, jo labāk.

Sāku komunicēt ar CandyMan, vispirms aizsūtot viņam dziesmu TITS ar skaidrojošo tekstu: “Šeit ir dziesma par tevi.” Uz kuru pārsteidzošā kārtā CandyMan man arī atbildēja: “Vecīt, tas nav par mani, bet par krūtīm!“. Uz to es viņam atbildēju: “OK, drīzumā būs dziesma tieši par tevi!”

Candyman ar dejotājiem un zvanu zēniem

Darbība risinās šova Euro Mission laikā, kur jau pašā sākumā ir skaidri redzams, ka šovs ir nolemts neveiksmei. Šova video operators ir pilnīgs nejēga! Pasākuma organizatoriem ir plāns translēt šovu visā pasaulē un tādēļ viņi ir nolīguši kādu, kurš saprot visu no translēšanas lietām. Ļoti iespējams, ka viņš ir vienīgais, kas kaut ko saprot no šī visa lielā “bardaka”. Žūrija ir ļoti spēcīga, kolorīta un zina, kas pasaulē šobrīd ir vajadzīgs. Un, protams, kas tas par šovu bez balsošanas! Tāpēc mums ir zvanu zēni, kas pieņem zvanītāju balsojumus. Viss ir nopietni! Kā pirmais un vienīgais uzstājās pats CandyMan ar dejotājiem... Tālākos notikumus jūs redzēsiet 14. martā, kad tiks publiskots video!”

Videoklipa filmēšanā piedalījās aktieri Ģirts Ķesteris, Gints Grāvelis, Ieva Florence, Lauris Subatnieks un Vilnis Kuģinieks. Visu īpaši krāšņu padarīja horeogrāfe Ieva Biteniece un viņas vadītās studijas PRO-X meitenes.  Aktīvu dalību video ņēma arī paši grupas RYGA dalībnieki. Klipa veidotāji lika aktieriem iejusties visai divdomīgos tēlos, kas, protams, izraisīja dažādas emocijas filmēšanas laukumā un tāpēc ļoti iespējams, ka būs tapis viens no visu lailku provokatīvākajiem latviešu video.

Video režisori ir Mārcis Judzis un Ritvars Bluka, kurš veica arī operatora un klipa montāžista pienākumus. Kostīmu maksliniece - Līga Banga, gaismu mākslinieks - Harijs Zālītis.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!