Grupa RYGA publicē provokatīvu video ar Dailes teātra zvaigžņu piedalīšanos

Raksta attēls - Grupa RYGA publicē provokatīvu video ar Dailes teātra zvaigžņu piedalīšanos Publicitātes foto

16.03.2016 / Parmuziku.lv

Grupa RYGA, kuras galvenais virzītājspēks ir grupas “Dzelzs Vilks” bundzinieks Mārcis Judzis, publicē savas jaunākās dziesmas “Candyman” video. Dziesmu producējis pats Mārcis sadarbībā ar studijas producentu Jāni Kalvi (Labo ierakstu studija). Dziesmas “master” veidots Zviedrijas studijā “Cutting Room”.

Jaunās dziesmas videoversijas producents arī ir pats Mārcis, sadarbībā ar Ritvaru Bluku, kurš ir vienlaicīgi gan operators, gan arī klipa montāžas autors. Videoklipa filmēšanā piedalījās aktieri Ģirts Ķesteris, Gints Grāvelis, Ieva Florence, Lauris Subatnieks, Vilnis Kuģinieks un deju studijas PRO-X meitenes, horeogrāfes Ievas Bitenieces virsvadībā. Par kostīmiem rūpējās māksliniece Līga Banga, bet gaismu režija bija nodota Harija Zālīša pārziņā. Palīdzīgu roku klipa tapšanā sniedza Dailes teātris, Vairāk saules, Mājas virtuļi, SIA Zemgus, Ilze Aizsilniece un aktieri, grimētāja Lara Pudovska, Ginta Puisele un asistents Rihards Kalaida.

Ģirts Ķesteris: “ Beidzot piedzīvojām nakti Kusturicas gaumē ar muzikālu torti desertā un vīnu kafijas vietā. Tas bija tāds pozitīvs “sviests” Balkānu garā. Kad filmēšanas laukumā satiekas “profi”, ir jāparūpējas tikai par labu garastāvokli, jo viss pārējais notiek tāpat, bez spiediena. Rezultātu prognozēju draudzīgi skandalozu.”

Gints Grāvelis: “Mārcis ir tāds nemiera gars! Viņš bez apstājas meklē izaicinājumus, un jo situācija ir neordinārāka, jo viņš labāk jūtas! Viņš kā tāds kaķis - met kā gribi, nokritīs uz kājām! Viņa aizrautība pavelk līdzi! Tas ir pierādījums tam, ka katram ir jādara tas, kas patīk un sanāk vislabāk! Mārča gadījumā tas ir nemitīgs rokenrols!

Ieva Florence: “Mani uzrunā trakas idejas un avantūras, un tieši šāds piedāvājums no grupas Ryga man nelika šaubīties! Pats process bija radošs un impulsīvs, tieši tādēļ, tas, ko jūs redzēsiet, manuprāt, ir neatkārtojams. Tāda sajūta, ka grupai RYGA piemīt kāda īpaša maģija!

Mārcis Judzis par pašas dziesmas tapšanas vēsturi: “Šī dziesma bija ļoti liels izaicinājums. Mēs ar Jāni Kalvi, kurš ir arī šīs dziesmas līdzproducents nolēmām, ka neiesim ārā no studijas, kamēr Candyman neskanēs pasaules līmenī. Man pašam šķiet, ka mums izdevās. Kad dziesma bija ierakstīta, bija nepieciešams video! Satikos ar Ritvaru Bluku, un viņš mani uzrunāja ar savu enerģiju un trakumu. Abi izdomājām stāstu par Euro Mission šovu un to veiksmīgi realizējām video."

Gatavošanās filmēšanai ilga gandrīz mēnesi, negulētas naktis un darba pilnas dienas domājot par sižetu un atribūtiem. Ar Ritvars filmēšanas plānu gatavojām  nedēļu un tad ķērāmies pie filmēšanas procesa, kurš ilga vienu diennakti  bez starpgadījumiem. Prieks par to, ka mēs ar Ritvaru realizējām visu, ko bijām iecerējuši parādīt šai video. Nododam  mūsu darbu  skatītājiem, vērtējiet un  baudiet.”

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!