Čellu trio „Melo-M” izdod oriģinālmūzikas albumu „No meža mēs nākam” (VIDEO)

Raksta attēls -  Čellu trio „Melo-M” izdod oriģinālmūzikas albumu „No meža mēs nākam”  (VIDEO) Publicitātes foto

29.08.2016 / Parmuziku.lv

Čellu trio „Melo-M” vasaras nogalē klausītāju vērtējumam nodod savu jaunāko veikumu – oriģinālmūzikas albumu „No meža mēs nākam”, kurā klausāmas daudzas iepriekš neizdotas grupas dalībnieka Kārļa Auzāna kompozīcijas, kā arī piedāvā klausītājiem muzikālu video trilleri.

Trio jaunā albuma saturu veido instrumentāli skaņdarbi, no kuriem lielākā daļa iekļauta pirms vairākiem gadiem atskaņotajā tāda paša nosaukuma koncertprogrammā. Līdztekus ierakstā atrodamas gan arī vairākas labi pazīstamas Kārļa Auzāna kompozīcijas no teātra izrādes „1984” un fragments savulaik ar orķestri „Rīga” kopā iestudētā skaņdarba „Oda Gagarinam”.

Kārļa Auzāna komponētā oriģinālmūzika jau vairākus gadus ir trio „Melo-M” repertuāra neatņemama sastāvdaļa koncertos, taču ieraksta formātā līdz šim nav bijusi pieejama. Trio jauno albumu „No meža mēs nākam” varēs iegādāties mūzikas ierakstu tirdzniecības vietās un internetā.

 Līdztekus „Melo-M” vasaras nogalē publikas vērtējumam nodod arī albumā iekļautās kompozīcijas „Streams Of Consciousness” video versiju – savdabīgu muzikālu trilleri, kas tapis režisora Ivo Skanstiņa vadībā.

Tuvojoties rudens sezonai, „Melo-M” aktīvi strādā pie jaunas koncertprogrammas izveides, kuru plānots pirmatskaņot gada nogalē tradicionālajos koncertos Kongresu namā.

Čellu trio „Melo-M” muzicē grupas dibinātājs un mākslinieciskais vadītājs Kārlis Auzāns, kā arī čellisti Jānis Pauls un Miķelis Dobičins. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!