Chris Noah izdod dziesmu “Only Yours” un izziņo minialbumu “Red Light”

Raksta attēls - Chris Noah izdod dziesmu “Only Yours” un izziņo minialbumu “Red Light” Publicitātes foto

28.09.2022

Pašmāju mūziķis un dziesmu autors Chris Noah starptautiskās ierakstu kompānijas “Sony Music Entertainment” paspārnē izdod jaunu dziesmu “Only Yours”.

Singls seko vasaras sākumā veiksmīgi izdotajai dziesmai “Sunboy”, kas sasniedza 21. vietu Latvijas radio staciju topā un iekļuva vairākās starptautiskās playlistēs, tai skaitā Alexrainbird, Soave, Conversations about her u.c.. Abas dziesmas tiks iekļautas Noah minialbumā “Red Light”, kas tiks izdots 4. novembrī.

“Only Yours”, ko producējis Chris Noah ilggadējais sadarbības partneris Kristofers Hariss (Kristofer Harris) (strādājis ar Bear's Den, Belle and Sebastian, Ghostpoet, u.c.), ir indī-popa dziesma, kurā apvienotās ģitāras un sintezatoru faktūras palīdz izcelt Noah samtaino vokālu. Dziesmas ieraksts veikts “Square Head Studios” Kentā, Apvienotajā Karalistē un tajā piedalās arī mūziķis Deivids Daisons (David Dyson), kurš līdz šim sadarbojies ar Luisu Tomlinsonu (Louis Tomlinson, One Direction), Lūsiju Rozu (Lucy Rose), Anni Marī (Anne Marie), Niku Mulveju (Nick Mulvey) un citiem.

“Ir brīži, kad saprotam - lai virzītos uz priekšu, ir lietas, kas jāatstāj pagātnē, tai skaitā labās. Nereti šādos dzīves posmos mēdzam idealizēt pagātni un atcerēties notikumus labākā gaismā, nekā tas patiesībā bijis,” par singlu stāsta Chris Noah. “Tas var novest pie tā, ka sākam apšaubīt savus lēmumus un veicināt neapmierinātību sevī.”

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!