Chris Noah izdod vasaras sajūtu singlu “Sunboy”

Raksta attēls - Chris Noah izdod vasaras sajūtu singlu “Sunboy” Publicitātes foto

03.06.2022

Mūziķis Chris Noah uzsāk sadarbību ar starptautisko ierakstu kompāniju “Sony Music Entertainment Finland ”un tās paspārnē izdod jaunu dziesmu “Sunboy”.

 ir tapusi sadarbībā ar ilggadējo Chris Noah radošo partneri, britu producentu Kristoferu Harrisu (strādājis ar Bear's Den, Belle and Sebastian, Ghostpoet, u.c.). Savukārt mūzikas video tapis sadarbībā ar Igauņu režisori Helēnu Takinu (Helen Takkin)  Barselonā, Spānijā.

“Dziesma ir par sajūtu, kad apzinies, ka viss nemaz nav tik slikti, cik tas var šķist, jo tavā dzīvē ir kāds, kurš spēj visas raizes un grūtības kliedēt,” dziesmas domu raksturo Chris Noah. “Savā veidā tā ir kā atzīšanās mīlestībā, pasakot paldies, ka joprojām esi līdzās, neskatoties uz visu, kam nācies iet cauri.”

Chris Noah stāsta, ka vārdu salikums “sun boy” jeb saules puika, radās strādājot pie jaunām dziesmu idejām. “Tajā brīdi vēl “idejas” fāzē esošās dziesmas melodija, harmonija un šis vārdu salikums man atmiņā atsauca bērnību – laiku, kad nebija raižu, nebija spiediena no apkārtējiem un sevis paša, nebija nepārtrauktas steigas ikdienā un jebkuru pārdzīvojumu bija pavisam viegli aizmirst. Mēģināju šo sajūtu pārnest uz tagadni, kad neesi vairs bērns, bet šis miers un apstāšanās no ikdienas skrējiena ir nepieciešama.”

Dziesmas mūzikas video klipu veidojusi režisore Helēna Takina (Helen Takkin) no Igaunijas. “Video attēlots Vidusjūras mīlas stāsts ar metaforisku pavērsienu,” stāsta režisore. “Viņa krīt dziļākā un dziļākā tumsā un atgrūž viņu. Tajā pašā laikā viņš apjauš, ka optimistiskais skats, ko vēlas parādīt, padara lietas vēl sliktākas. Viņš mēģina savaldīt savas emocijas līdz burtiski no viņa sāk plūst ārā gaisma.”

2021. gada nogalē Chris Noah parakstīja sadarbības līgumu ar starptautisko ierakstu kompāniju “Sony Music Finland”. “Sunboy” ir pirmais kopīgi izdotais ieraksts. Dziesmas video klipa lieldraugs – “Sensum Group”. 

Chris Noah vasarā koncertos varēs redzēt 1. un 2. jūlijā Siguldas pilsdrupu estrādē (Dona koncertu īpašais viesis), 16. jūlijā Positivus festivālā un 19. jūlijā Tallinas kvartāla Angārā.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!