“Cilvēks” saņem Aigara Graubas svētību

Raksta attēls - “Cilvēks” saņem Aigara Graubas svētību

27.09.2016 / Parmuziku.lv

Ar grupas "Jumprava" mūziķa un kinorežisora Aigara Graubas svētību mūzikas producentu grupa “Cilvēks” jaunā un aktuālā skanējumā izdod viņa dziesmu “Tukšums”.

Viens no “Cilvēka” producentiem Lotars Lodziņš stāsta: “Bijām jau ierakstījuši un samiksējuši dziesmu, kad vispār uzdrošinājāmies ar “Jumpravas” menedžmenta starpniecību uzmeklēt Aigaru Graubu un nodot fonogrammu vērtējumam. Lai gan režisors pašlaik ir ļoti aizņemts ar darbu pie jaunās mākslas filmas “Nameja gredzens”, viņš tomēr atrada laiku mums atbildēt. Par ko ļoti priecājāmies, jo autoram patika mūsu dziesmas versija un saņēmām svētību jebkādai tālākai darbībai.”

Dziesmai “Tukšums” tapusi arī video versija ko režisējis Latvijā zināmais fotogrāfs Māris Ločmelis. Par dziesmai piešķirto vizuālo skatījumu Māris skaidro: “Mūsdienās cilvēki ir aktīvi, mūždien skrienoši un cenšas būt apritē, bet kādā brīdī nākas atstkārst, ka dvēselē iezadzies tukšums.”

Projekta dalībnieki no sirds pateicas visiem video filmēšanā iesaistītajiem cilvēkiem, kuru vārdi atrodami video beigu titros! Īpašs paldies klipa galvenajai varonei Kristai Sondorei, kuras ikdiena ir saistīta ar kino, darbojoties kā studijas Kultfilma producentei. Šoreiz viņa pati nonāca kadrā un liekiski tika galā ar uzdevumu. Dziesma un tās remikss, ko veidojis daudzsološais DJ Makree, jau atrodama visos popolārākajos mūzikas straumēšanas servisos.

Projekā “Cilvēks” darbojas Latvijā pazīstami mūzikas producenti Lotars Lodziņš, Jānis Kalve un Pēteris Upelnieks, kurš arī iedziedājis jauno versiju. Pirms kāda laika tika izdota projekta “Cilvēks” pirmā dziesma “Kur lai?”, kas, pateicoties aktuālajam “haus” skanējumam un tekstam latviešu valodā, guva tūlītēju atzinību Latvijas dīdžeju aprindās.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!