“Čipsis un Dullais” izsludina labāko dziesmu izlases izdošanu vinilā un aicina uz koncertu Palladium

Raksta attēls - “Čipsis un Dullais” izsludina labāko dziesmu izlases izdošanu vinilā un aicina uz koncertu Palladium Publicitātes foto

14.09.2023

Latviešu romantiskās mūzikas jaunā viļņa šlāgera duets “Čipsis un Dullais” aicina uz līdz šim lielāko grupas koncertu koncertzālē Palladium Rīga, kas notiks šī gada 1. decembrī, lai svinētu labāko dziesmu izlases "Zelta večuki" iznākšanu vinila formātā. Biļetes uz koncertu pieejamas jau no šodienas “Biļešu Serviss” tīklā.

Bagātinot, bet neietekmējot dziesmu orģinālo skanējumu, koncertā tiks izpildītas visas līdz šim nospēlēšanas vērtās dueta “Čipsis un Dullais” dziesmas, arī tās, kuras netika iekļautas šajā labāko dziesmu izlasē. Savukārt izlasi , ierobežotā tirāžā vinila formātā varēs iegādāties koncerta norises dienā.

Par godu dziesmu izlase un lielajam koncertam, grupa nāk klajā ar drosmīgu soli un iekļauj albumā un koncerta repertuārā pavisam jaunu dziesmu "Saku nesaku nekad", kuru paši jau ierindo savā zelta fondā.

"Mēs neesam pārgalvīgi, bet garlaicīgu dzīvi dzīvot ir garlaicīgi, tāpēc kāpjam ārā no savas komforta zonas un darām to kas jādara", tā par savu drosmīgo izvēli un dziesmu saka duets Čipsis un Dullais, un piebilst "jaunā dziesma ir par to, ka kategorisms ir ierobežojošs un īstu brīvību var piedzīvot tikai atstājot sev iespējas". 

Grupai ir svarīgas vērtības, tāpēc, paliekot uzticīgi sev, grupa cenšas nesacerēt vairāk par vienu dziesmu gadā, un tā nu ir sanācis, ka "Saku nesaku nekad" ir šī gada dziesma, kas ierakstīta kopā ar producentu Gati Zaķi.

Biļetes uz koncertu iegādājamas no šodienas visās Biļešu Serviss kasēs kā arī interneta vietnē www.bilesuserviss.lv Pirmās biļetes, ierobežotā skaitā  - 15,00 eur.

Bērniem līdz 10 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja koncertā vecāku pavadībā bez maksas.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!