Čipsis un Dullais kopā ar Alisi Josti aicina uz dziesmas pirmatskaņojumu

Raksta attēls - Čipsis un Dullais kopā ar Alisi Josti aicina uz dziesmas pirmatskaņojumu Publicitātes foto

13.11.2015 / Parmuziku.lv

13. novembrī, raidījumā NABA Top, kas sāksies pl. 17.00, Latvijas Universitātes Radio NABA ēterā savu pirmatskaņojumu piedzīvos dziesma Gar paradīzes maliņu, kuru kopā ar mūziķi Alisi Josti veidoja mūzikas duets Čipsis un Dullais. Dziesma tiks iekļauta topošajā Latvijas neatkarīgās mūzikas oriģināldziesmu izlasē ar Aspazijas vārdiem.

Par dziesmas tapšanu stāsta dueta Čipsis un Dullais dalībnieki: “Lasot dzejoli, uzreiz spējām vizualizēt meiteni, kura klusumā uz meža taciņas dejo sev vien zināmā ritmā. Nez kāpēc iedomājāmies par Alisi, uzrunājām viņu un viņa piekrita sadarboties. Darbs studijā bija viegls un harmonisks, tā jau notiek, kad satiekas profesionāļi!”

Līdzās rudenī prezentētajai Jauno Jāņu Orķestra dziesmai Odziņa, kas jau guvusi lielu klausītāju atsaucību, Gar paradīzes maliņu ir otrais singls no topošās oriģināldziesmu izlases ar latviešu dzejnieces Aspazijas vārdiem.

Topošajā izlasē bez dueta Čipsis un Dullais un mūziķes Alises Jostes, būs dzirdamas vairāk nekā desmit citas Latvijas mūzikas grupas un mūziķes – Jauno Jāņu Orķestris, Stūrī Zēvele, Sus Dungo, Helēna Kozlova, Up, Biezoknis, Zāle, Anna Pluto, Kuzucuk u.c. Kompozīciju uzmanības centrā ir sievietes vokāls.

Paši par sevi duets Čipsis un Dullais saka, ka ir radoši muzikāla apvienība, kas nespēj atstāt vienaldzīgu nevienu, kam vien ir darba kārtībā esoša dzirde. Labas un patiesas mūzikas cienītāju uzticību pirms mazalbuma P.S. Es Tevi mīlu… izdošanas viņi iekaroja ar dziesmu Asaras. Arī dziesminieces Alises Jostes vārds nebūs svešs mūzikas cienītājiem. Viņas trausli oriģinālais rokraksts un noskaņu raisoši skaņdarbi Latvijas mūzikā ir klātesoši no 2008. gada. Oktobra beigās tika izdots mūziķes jaunākais albums Hardships Are Ships.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!