CREDO un Sandija Vīgante sāk gadu ar jaunu dziesmu

Raksta attēls - CREDO un Sandija Vīgante sāk gadu ar jaunu dziesmu Publicitātes foto

09.01.2023

Grupa CREDO jau laicīgi sākusi gatavoties savai 50 gadu jubilejai, ierakstot jaunu dziesmu sadarbībā ar dziedātāju Sandiju Vīganti. Raimonda Paula un Guntara Rača dziesmu “Nekad un vienmēr” Sandija, kā pirmā, izpildīja jau 2012. gadā talantu konkursā. Pāris gadus vēlāk to ieskaņoja Andris Ērglis, bet nu ir tapusi jauna dziesmas versija un Sandijai atkal ir iespēja to izpildīt, šoreiz kopā ar leģendāro grupu CREDO, kura nākamgad plāno atzīmēt savu 50 gadu pastāvēšanu.

Guntis Veits: ”Jau laicīgi gatavojamies savai jubilejai un pilnveidojam repertuāru. Veco hitu jau mums, protams, pietiek, bet plānojam izpildīt arī pāris jaunas dziesmas. Bez šīs ir tapusi arī speciāla jubilejas dziesma “Mēs svinēsim”, bet to publicēsim vēlāk. Šobrīd priecājamies par jauno sadarbību ar Sandiju. Viņa dzied patiešām lieliski un arī dziesmas producents Artūrs Palkevičs ir pastrādājis godam!”

Sandija Vīgante: “Šī dziesma man ir ļoti mīļa, jo gan melodija, gan vārdi aizkustina. Sadarbība ar Gunti sākās, pateicoties TV vakariņu šovam, kurā kopīgi piedalījāmies un tur arī dzima ideja par šo duetu, kas arī burvīgi ir realizējies!”

Dziesmas vārdu autors un izdevējs Guntars Račs: “Stāsts ir par mūžīgajām cerībām – satikties tad, kad tas šķietami vairs nav iespējams, būt mīlētam tad, kad mīlestība ir jau aizgājusi. Tā ir dziesma par paļaušanos uz brīnumu arī visbezcerīgākajā brīdī.”  

Sandija Vīgante kļuva pazīstama pēc dalības talantu konkursos “Okartes skatuve” un “X-Faktors”, kā arī ar dziesmām “Ļauj man tevi”, “Ceļā uz mērķi”, “Viegli nedomāt”, “Mūsu pirmā vasara”, kas tapušas sadarbībā ar Grafomānu, Nikolaju Puzikovu un citiem.

Dziesmu producēja Artūrs Palkevičs. Miksēja Jānis Kalve (Labo ierakstu studija). Papildus ģitāras ieskaņojis Gatis Ivans.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!