"Daddy Was A Milkman" prezentēs savu debijas albumu Palladium koncertzālē Rīgā

Raksta attēls - "Daddy Was A Milkman" prezentēs savu debijas albumu Palladium koncertzālē Rīgā Foto: Egle Berruti

07.10.2016 / Parmuziku.lv

Lietuviešu dziedātājs un dziesmu autors Igns Pocūns (Ignas Pociūnas), labāk pazīstams kā "Daddy Was A Milkman", prezentēs debijas albumu savā pirmajā koncertā Latvijā, 1. decembrī Palladium koncertzālē Rīgā.

"Daddy Was A Milkman" ir viens no nedaudzajiem Lietuvas debitantiem, kas guvuši atzinību ne tikai savā valstī, bet jau arī ārpus tās. Visus "Daddy Was A Milkman" singlus daudzkārt atskaņojušas lielākās Latvijas un Igaunijas radio stacijas. Tikko iznākušais mūziķa albums "Daydreaming" ir kļuvis par vienu no šīgada spilgtākajām debijām uz Baltijas mūzikas skatuves.

1. decembrī Palladium koncertzālē Rīgā "Daddy Was A Milkman" spēlēs dziesmas no sava debijas albuma "Daydreaming". Tā ieskaņošana ilga divus gadus. Visas dziesmas tika sarakstītas un sākumā iespēlētas uz akustiskās ģitāras. To galīgais skanējums tika noslīpēts ilgā un pedantiskā darbā skaņu ierakstu studijā.

Detaļām ir liela ietekme uz mums, un tās ir ļoti nozīmīgas mūsu emocijām. Visas šī albuma dziesmas atspoguļo dažādas, bet vienmēr patiesas jūtas, ar kurām sastopamies dzīvē,

saka šo dziesmu autors Igns Pocūns.

7. oktobrī "Daddy Was A Milkman" laiž klajā jaunu dziesmu "Sleepwalker". Dziedātājs neslēpj, ka uzrakstīt šo dziesmu viņu iedrošinājis un iedvesmojis viens arguments. Prezentējot dziesmu, mūziķis sacīja:

„Dažkārt mēs savās nesaskaņās nonākam tiktāl, ka pārstājam runāt un klausīties, ko saka otrs cilvēks. Tas ir slikti, taču šajā brīdī mēs ne tikai norobežojamies – mēs it kā pat pārstājam būt. Un šis neskaidrais emocionālais stāvoklis, ko mēs dēvējam par „mēnessērdzību”, pamazām noved pie izlīguma, atklātības un labākas savstarpējas sapratnes. Sleepwalker ir pozitīva dziesma. Jo mēs esam viens otra krāsas, skaņas un noslēpumi un ar saviem atšķirīgajiem uzskatiem un redzējumiem papildinām viens otru. Tādēļ – lai ko mums nestu nākotne, tā jebkurā gadījumā būs laba.”

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!