“Ewert And The Two Dragons” atgriežas Rīgā!

Raksta attēls - “Ewert And The Two Dragons” atgriežas Rīgā! Publicitātes foto

04.02.2019

Šo sestdien, 9. februārī Rīgā, koncertzālē “Palladium” uzstāsies igauņu indīroka grupa “Ewert And The Two Dragons”, kuri devušies jaunā albuma “Hands Around The Moon” prezentācijas turnejā.

   “Ar patīkamu satraukumu gaidām iespēju atkal atgriezties Rīgā un “Palladium” koncertzālē. Aizvadīti pirmie tūres koncerti un esam patiesi priecīgi spēlēt mūsu jaunākās dziesmas lieliskai publikai, mūsu draugiem Rīgā un Latvijā – vietā, kas vienmēr bijusi mums nozīmīga,” stāsta grupas ģitārists Erki Pernoja.      

                               

Janvāra beigās notikušajā Igaunijas mūzikas balvu pasniegšanas ceremonijā, “Ewert And The Two Dragons” saņēma trīs balvas – kategorijās “Labākais roka albums” , “Labākā gada grupa” un “Labākais gada albums”.

Biļetes uz grupas koncertu “Palladium”, Rīgā pieejamas “Biļešu servisa kasēs un internetā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!