Debija! OKIANS - dziesma garajām ziemas naktīm

Raksta attēls - Debija! OKIANS -  dziesma garajām ziemas naktīm

08.12.2023

OKIANS sadarbībā ar RSAS (Raya Sound Art Studio), rīmju meistaru IRAARI, ballītes iekustinātāju Edžonu un roka maestro Ģirtu Zebuliņu iepriecina Latvijas tumšo ziemu iemītniekus ar jaunu muzikālu skaņdarbu.

"Naktīs" ir radīta, lai paceltu noskaņojumu un vaibus tiem, kas vēlas ballēties Latvijas tumšajās ziemas naktīs. OKIANS, sadarbojoties ar talantīgiem māksliniekiem, ir radījis skaņdarbu, kas apvieno UK drill, rock un pop elementus, atklājot jaunas mūzikas dimensijas.

Šī dziesma ir veltīta visiem, kuri meklē gaismu un prieku ziemas tumsā. Ar savu enerģisko ritmu un aizraujošajām melodijām "Naktīs" sola kļūt par vienu no Latvijas ziemas hitiem, aicinot klausītājus uz ballīti, kurā valda mīlestība un dzīvesprieks.

OKIANS un RSAS aicina visus mūzikas mīļotājus kļūt par daļu no šīs muzikālās ceļojuma, piedzīvojot "Naktīs" neaizmirstamu enerģiju un emociju vētru.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!