Dīdžejs Roberts Lejasmeijers radījis bootleg remiksu "Prāta Vētras" un "Musiqq" dziesmai

Raksta attēls - Dīdžejs Roberts Lejasmeijers radījis bootleg remiksu "Prāta Vētras" un "Musiqq" dziesmai

19.07.2016 / Parmuziku.lv

Jau ilgu laiku Roberts Lejasmeijers darbojas mūzikas industrijā kā dīdžejs, producents, remiksu veidotājs un radio ētera personība. Viņa kontā ir vairāki veiksmīgi remiksi un paša radīti hiti. Šobrīd Roberts Lejasmeijers radījis jaunu bootleg remiksu grupas "Prāta Vētra" un "Musiqq" dziesmai "Debesis iekrita tevī", kas jau guvis atzinību no klausītājiem un dejotājiem ballītēs.

 Roberts Lejasmeijers saka:

..Manuprāt, šī ir pēdējā laika labākā latviešu dziesma. Cilvēki to pieprasa arī ballītēs, bet dziesmas oriģināls nav tām piemērots. Tāpēc noproducēju šo bootleg remiksu, lai ar to priecētu cilvēkus savos DJ setos klubos un deju pasākumos!

Roberta pirmie soļi mūzikā bija jau skolas laikā, kad viņš spēlēja savas pirmās skolas diskotēkas, kur jau toreiz viņš veiksmīgi “iemiksēja” arī pirmos savus producētos skaņdarbus. Vēlāk seko būtisks progress gan producēšanas, gan dīdžeja karjerā. Kā dīdžejs Roberts uzstājies praktiski visos Latvijas apmeklētākajos klubos un neskaitāmos pasākumos, ko dara joprojām esot viens no pieprasītākajiem deju mūzikas dīdžejiem Latvijā. Roberts ir arī rezidentdīdžejs Rīgas klubā "Kaļķu Vārti", regulāri spēlē ballītes visā Latvijā, bet paralēli dīdžeja karjerai viņš vada Eiropas populārāko dziesmu European Hit Radio raidījumu TOP40.

 Roberta kontā jau ir vairākas dažādu latviešu grupu remiksi kā “Ziemeļmeita”, “Pēc lietus”, “Vējā”, "Es gribu dejot bugī" (dziesmas iekļautas Roberta Lejasmeijera remiksu albumā "Restaurācija", kas tika izdots 2008.gadā), kā arī paša radīti hiti kā "Rīts ir tālu vēl", "Dj sirds", ko iedziedājusi Liene Candy un, ko cilvēki ballītēs pieprasa joprojām! Ieguvis arī divas “Mūzikas ierakstu gada balvas” nominācijā “Labākā deju mūzikas dziesma” (2008.gadā par Noras Bumbieres dziesmas “Es gribu dejot bugi” remiksu, un 2011.gadā par savu oriģināldziesmu “Rīts ir tālu vēl”, kuru iedziedājusi Liene Candy).

Šī ir neoficiāla versija. Visas tiesības pieder oriģinālās dziesmas autoriem, izpildītājiem, producentiem, izdevējiem. Šī bootleg versija nav nopērkama vai lejupielādējama. Dziesmas mūzikas un teksta autors ir Marats Ogļezņevs. Izpildītājs: "Prāta Vētra" un "Musiqq". Producents: "Musiqq", "Prāta Vētra", Povel Olsson. Izdevējs: Prāta Vētras Skaņu ierakstu kompānija.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!