DigiTop100 35.nedēļa – singlu nedēļa

Raksta attēls - DigiTop100 35.nedēļa – singlu nedēļa Ekrānšāviņš no video

31.08.2018 / Parmuziku.lv

Kopējo singlu tops šonedēļ ienesis vairākus būtiskus kāpumus, kamēr pārējās topa sadaļās iepriekšējo nedēļu pirmrindnieki saglabā stabilas pozīcijas.

Lai gan pirmajās trīs vietās nemainīgi paliek Dynoro,Gigi D'Agostino (“In My Mind”), Ansis “Zemes stunda (feat. Kristīne Pāže)” un Drake “In My Feelings”, pārējā topa sadaļ piedzīvojusi pamatīgas izmaiņas: 6ix9ine “FEFE (feat. Nicki Minaj & Murda Beatz)” (4.vieta); par divām pozīcijām uz augšu pakāpies Dennis Lloyd “Nevermind” (5.vieta), par piecām pozīcijām pakāpies Travis Scott “SICKO MODE” (6.vieta), bet par 22 (!) vietām uz augšu (7.vietā) uzlēkuši Calvin Harris, Sam Smith, Jessie Reyez “Promises” (with Sam Smith).

Kopējo albumu sadaļā vienīgā būtiskā izmaiņa ir jaunpienācēja BTS “Love Yourself çµ 'Answer'” ierindošanās trešajā vietā, kamēr vietējo singlu sadaļā vērienīgākā kustība ir pašpasludināto huļigānu Bermudu Divstūra “Roku okeāna” kāpums par sešām pozīcijām un piezemēšanās 3.vietā. Pirmajā vietā jau kuro nedēļu par pašmāju repa karali dēvētais ansis kopā ar Kristīni Pāži "Zemes stundā".

Pilnu topa informāciju meklējiet DigiTop100 mājaslapā.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!