Dons izdod dziesmu “Hollow”

Raksta attēls - Dons izdod dziesmu “Hollow” Publicitātes foto

08.01.2024

Viens no Latvijas spēcīgākā vokāla īpašniekiem, mūziķis Dons, gada ieskaņā izdevis singlu “Hollow”. Dziesmas latviskā versija “Lauzto šķēpu karaļvalsts” iznāca pagājušā gada rudenī.

"Dziesma "Hollow" tapusi nelielā Spānijas ciematiņā, kurā dziesmu rakstīšanas nometnē satiku dziesmas līdzautorus Liamu Geddesu (Liam Geddes) un Keitu Nortropu (Kate Northrop). Šī bija pēdējā nometnes diena un mūsu pirmā iespēja strādāt kopā. Brīdī, kad bijām pabeiguši “Hollow”, mums visiem iekšēji bija sajūta, ka esam radījuši ko tādu, kas liek apstāties laikam," stāsta Dons. 

 

Dziesmas “Hollow” autori ir Artūrs Šingirejs, Liam Geddes un Kate Northropdziesmu producējis Liam GeddesDziesmas “Hollow” video versiju radījusi film naked komanda, video klipa režisors ir Toms Harjo, operators Ritvars Bluka, producente Ināra Šumeiko.  

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!