Duetam Karma otrais singls

Raksta attēls - Duetam Karma otrais singls Publicitātes foto

23.02.2016 / Parmuziku.lv

Karma meitenes klausītāju uzmanībai nodot dueta otro singlu “Ready Steady Go”.

Dalībnieces stāsta, ka dziesma pie grupas atnākusi nejauši. Piedziedājumu un melodiju izdomājusi Krista Klentaka. Meitenes smejas, ka bieži dungo kādu melodiju, domājot, ka tas nav nekas jauns, bet drīz saprot, ka šādas dziesmas tiešām nav. “Ready Steady Go” konstrukciju palīdzēja radīt Santa Dzalbe, bet Linda Ozola radīja dziesmas lirisko tekstu, palīdzot to ietvert noslēpumainā, bet ironiskā un visiem zināmā mīlas stāstā.

Dziesma atstāj vietu klausītāju interpretācijām. Dueta dalībnieces uzskata, ka katrs to uztvers savādāk – dažiem emocijas būs pozitīvas, vēl citiem dziesma varētu izraisīt skumjas.

“Video uzņemšana bija grūta. Darbu sākām dienā un pabeidzām naktī. Bija arī aina, kura prasīja vēl vienu dienu, lai visu kārtīgi noslīpētu. Darbs bija laikietilpīgs, bet video ideja radās ļoti ātri un veiksmīgi, jo pati dziesma mums raisīja jau konkrētas asociācijas. Mūsu komandā bija seši cilvēki, neieskaitot mūs abas,” stāsta dueta dalībnieces.

Runāt par nākotnes plāniem meitenes ir izvairīgas, vien saka, ka jauna dziesma pie klausītājiem nonāks mēneša laikā un tiek plānota arī kāda interesanta internacionāla sadarbība. Karma dalībnieces šobrīd aktīvi strādā pie repertuāra nostiprināšanas un nākotnē plāno piedalīties konkursā “Supernova”.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!