DVD un CD izdots Guntara Rača jubilejas koncerts "Tikai tā"

Raksta attēls - DVD un CD izdots Guntara Rača jubilejas koncerts "Tikai tā" Foto: Ritvars Bluka.

21.12.2015 / Parmuziku.lv

Video ir skatāmas visas 37 koncertā izskanējušās dziesmas, bet CD versijā ir iekļauta koncentrēta dziesmu izlase.

Koncerts “Tikai tā” ieguva nedalītu skatītāju atzinību gan uz vietas arēnā, gan tam sekojošajā TV pārraidē LTV1 kanālā, iekļūstot starp skatītākajiem tā brīža raidījumiem Latvijā, kas koncertiem nav parasta lieta.

Koncerts Arēnā Rīga 2015. gada 27. martā pulcēja pilnu arēnu un tajā piedalījās teju vai viss latviešu populārās mūzikas zieds - Raimondu Paulu, Laimu Vaikuli un grupu "Prāta Vētra" ieskaitot.

Uz skatuves kāpa un dziesmas ar Rača vārdiem izpildīja arī Igo, Olga Rajecka, Normunds Rutulis, Ainars Virga, Ivo Fomins, "Putnu balle", Marija Naumova, Ance Krauze, Dzeguzīte, "Credo", Andris Ērgli, "bet bet", "Turaidas Roze", Jānis Lūsēns, Uldis Marhilevičs un daudzi, daudzi citi pazīstami izpildītāji.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!