Džezs, fanks un dzeja Spīķeru kvartālā - "Wise Music Events" sērija atgriežas!

Raksta attēls - Džezs, fanks un dzeja Spīķeru kvartālā - "Wise Music Events" sērija atgriežas! Publicitātes foto

05.07.2017

14. jūlija plkst. 19.00 Spīķeru kvartālā risināsies džeza, fanka un dzejas koncerti, atsākot "Wise Music Society" mūzikas pasākumu sēriju, kuras ietvaros vakara laikā uzstājas gan jau zināmas mūzikas grupas, gan pavisam jauni projekti un apvienības.

"Wise Music Events"" pasākumu sērija piedzima līdz ar apvienības darbības sākumu jau
2014. gadā ar sākotnējo mērķi katra koncerta programmā iekļaut gan jau zināmas grupas, gan jaunākus projektus. Šādā veidā māksliniekiem rodas iespēja smelties iedvesmu pie kolēģiem, bet klausītājiem — baudīt iemīļotus un atklāt pavisam jaunus muzikālos iedvesmotājus. Šoreiz uz vienas skatuves uzstāsies funk-fusion apvienība "Pieneņu vīns" ar 12 gadu pieredzi, jaunāks dzejas un improvizētā džeza projekts "Klausies.Слушай.Listen", kā arī pavisam jauns projekts, kas sastāv no pieredzējušiem mūziķiem — "Cariocas", kas izpildīs brazīļu ielu mūziku šoro.

 

Šoreiz open-air pasākuma mājvieta ir rīdzinieku un pilsētas viesu iecienītais Spīķeru kvartāls. Vasaras vidu svinot, par muzikālu atmosfēru koncerta laikā parūpēsies turntable mākslinieks DJ PM2THEAM. Ieeja pasākumā bez maksas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!