Dziedātāja BAIBA izdod vasarīgu singlu un video

Raksta attēls - Dziedātāja BAIBA izdod vasarīgu singlu un video

12.04.2021

“Boy From Murcia” ir jaunākais singls no Austrijā dzīvojošās mākslinieces BAIBAs drīzumā gaidāmā albuma “Lighter”.

Māksliniece stāsta, ka dziesmā atspoguļotas vasarīgas atmiņas par laiku, kad mēs vēl varējām brīvi ceļot un dziedēt savas nogurušās dvēseles tālas, eksotiskas pludmales krastā: “Dziesma ir par tiem mazajiem pieturpunktiem - mazajām mīlestībām mūsu ceļā. Tiem brīžiem, kad izbaudām kopā pavadīto laiku, mācāmies viens no otra un vienlaikus arī labāk iepazīstam paši sevi.”

BAIBA spriež, ka romantiska satikšanās ne vienmēr nozīmē ilgu un skaistu mīlestību. Dažkārt mīlestība mūs skar tikai tāpēc, lai mūs sadziedētu un parādītu, cik patiesībā skaisti un labi cilvēki esam.

Baiba šo dziesmu ir producējusi kopā ar tiroliešu producentu Bendžaminu Laingartneru (Benjamin Leingartner), kurš pazīstams ar skatuves vārdu “Digital Youth”. Dziesmas video veidojusi BAIBA sadarbībā ar spāņu mākslinieku Roku Domingo (Roc Domingo).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!