Dziedātāja Iluta Alsberga ar savu jaunāko singlu “Mīlestība mūs glābs”

Raksta attēls - Dziedātāja Iluta Alsberga ar savu jaunāko singlu “Mīlestība mūs glābs” Publicitātes foto

13.07.2021

Dziedātāja Iluta Alsberga ar savu jaunāko singlu “Mīlestība mūs glābs” aicina ieskatīties savas dzīves vērtību labirintos.

Dziesmas mūzikas un vārdu autore, kā arī producente Iluta ir atradusi savu apgaismības momentu. “Es atzīstu, ka dziesmas nosaukums šķiet banāls un klišejisks, taču tā nu es domāju un jūtos šajā dzīves posmā. Stāsts ir par divām vērtību šķautnēm, kas kontrastē, taču šajā cīņā uzvar mīlestība. Šķiet, ka šis laiks daudziem devis iespēju paraudzīties uz savu dzīvi ar citādāku skatienu. Iespējams, ka arī Tu jūties un domā līdzīgi?” tā dziesmas autore.

Mūziku un vārdus dziedātāja sacerēja un ierakstīja pagājušajā vasarā. Turpinot sadarbību ar savu brāli Zigmāru Valteru šajā pavasarī tapis video klips. Tas tika uzņemts Kurzemes ārēs un Ilutas ģimenes iemīļotajā pilsētā Kuldīgā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!