Dziedātāja Inese Bērziņa izdod dziesmu “Sējējs” ar dzejnieces Elīnas Zālītes vārdiem

Raksta attēls - Dziedātāja Inese Bērziņa izdod dziesmu “Sējējs” ar dzejnieces Elīnas Zālītes vārdiem Publicitātes foto

21.12.2022

Gatavojoties sava EP albuma izdošanai 2023. gada pavasarī, dziedātāja Inese Bērziņa klausītājiem piedāvā skaņdarbu un videoklipu ar latviešu dzejnieces un rakstnieces Elīnas Zālītes dzejas vārdiem.

Dziesmas “Sējējs” mūziku Inese komponēja kopā ar ģitāristu Miķeli Vanagu, kā dziesmas pamatu izmantojot latviešu dzejnieces un rakstnieces dzejoli “Sējējs”. “Pie manis šī dziesma nāca viegli, un, pēc uzrakstīšanas, pavisam drīz arī tapa ierakstīta. Kā es uztveru dzejnieces rakstīto – dzejolis vēsta par atšķirībām, mūžīgo disonansi starp cilvēka vēlmēm un to, ko daba dara pati par sevi, vai cilvēks to grib vai nē. Tāds arī vēstījums ir mūzikas videoklipā, kurā lapiņa, gluži kā cilvēka iecerētais, gluži tik vienkārši nemaz neķeras rokā,” tā par dziesmu stāsta dziedātāja.

Dziesmas ierakstīšanā piedalījās arī bundzinieks Artūrs Straumanis, tubists Eduards Lipāns un taustiņinstrumentālists Miķelis Vanags. Ieraksta pēcapstrādi veica Mārtiņš Krastiņš.

Videoklipa idejas autore, režisore, operatore un aktrise ir Anna Dzērve. Montētāja, krāsotāja, producente, aktrise un gaismotāja – Alise Golovacka. Idejas autore, producente, aktrise – Inese Bērziņa. Gaismotājs un labs padomu devējs – Guntars Kauls. Asistents, lapiņas operators un aktieris – Aigars Reiters. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!