Dziedātāja Jana piedāvā dziesmu “Laimīgas beigas”

Raksta attēls - Dziedātāja Jana piedāvā dziesmu “Laimīgas beigas” Publicitātes foto

20.10.2022

Anglijā dzīvojošā Jana saviem klausītājiem prezentē jau otro singlu latviešu valodā. Dziesma “Laimīgas beigas” tapusi sadarbībā ar producentu no Rīgas Rodionu Gordinu.

Stāsts ir par pieaugšanu, mīletību pret sevi, par ilgām un sāpīgām attiecībām. Ar šo vēstījumu Jana vēlās motivēt citus nebaidīties aiziet prom no toksiskajām situācijām. Jana pati tikusi iespaidota un, lai gan parasti pasakās vienmēr ir laimīgas beigas, bet mēs nedzīvojam pasakās. Mēs arī esam pelnījuši tikt cienīti un būt laimīgi attiecībās. 

Jana gan raksta, gan producē savas dziesmas pati. Šīs prasmes un vēlmi, dziedātāja apguva Lielbritānijas koledžā un universitātē. Viņas producētās dziesmas angļu valodā ir atskaņotas tādās radiostacijās kā BBC Radio Introducing un Amazing Radio UK/US. Janas lielais mērķis ir iedvesmot vairāk meiteņu sajust interesi un kļūt par producentēm, laužot vecos stereotipus, jo šobrīd sievietes mūzikas industrijā pārstāv mazāk nekā 5% producentu.

Jaunā dziesma ir tikai pirmie Janas soļi latviešu mūzikā. Līdz vasarai Jana un Rodions plāno ierakstīt dziedātājas pirmo latviešu EP albūmu apvienojot latviešu Pop un Anglijas pop un dance skanējumu, kas būs labs svaigums tagadējam Latvijas mūzikas tirgum.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!