Dziedātāja Jana publicē drum & bass skanējumā ieturētu dziesmu no sava topošā albuma

Raksta attēls - Dziedātāja Jana publicē drum & bass skanējumā ieturētu dziesmu no sava topošā albuma Publicitātes foto

10.03.2023

Anglijā dzīvojošā dziedātāja Jana, turpinot darbu pie sava debijas albuma latviešu valodā, prezentē klausītājiem jau trešo singlu ar nosaukumu “Nozīme”. Dziesma tapusi sadarbībā ar Rīgā dzīvojošo producentu un dīdžeju Rodionu Gordinu.

Šī dziesma Janai ir diezgan personīga un emocijām bagāta, jo dziedātāja tajā atklāj ikdienas iekšējo cīņu pašai ar sevi. 

“Ar šo dziesmu es motivēju sevi nepadoties un iet uz priekšu pat tad, kad liekas, ka viss apkārt notiekošais ir pārāk smags. Mans mērķis ir atgādināt, ka tam, ka mēs atrodamies šeit, ir nozīme, bet kāda ir tavējā, to tu izvēlies pats,” stāsta Jana.

Dziedātāja gan komponē, gan producē savas dziesmas pati. Šīs prasmes un to pielietojumu Jana apgūst mūzikas koledžā un universitātē Lielbritānijā. Viņas producētās dziesmas angļu valodā ir atskaņotas tādās radiostacijās kā BBC Radio Introducing un Amazing Radio UK/US. Janas galvenais mērķis nemainīgi ir iedvesmot vairāk meiteņu sajust interesi un kļūt par producentēm, laužot vecos stereotipus, jo šobrīd mūzikas industrijā ir mazāk nekā 5% sieviešu kārtas producentu.

Savā topošajā EP albumā Jana un Rodions plāno apvienot Latvijas un Anglijas pop - dance skanējumu, kas kalpos kā uzmundrinoša injekcija pašreizējam Latvijas mūzikas tirgum. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!