Dziedātājam Eināram Vītolam jauna satīriska roka dziesma

Raksta attēls - Dziedātājam Eināram Vītolam jauna satīriska roka dziesma

13.04.2021

Dziedātājs Einārs Vītols laidis klajā jaunu roka dziesmu – šoreiz ar satīriskiem dziesmas vārdiem par Latvijas aktualitātēm.

Tajā tiek iesmiets par dažādiem notikumiem pēdējos 30 gados un arī par notiekošo pašlaik COVID-19 sakarā. “Mums jāvar vairāk pasmaidīt pašiem par sevi – tas ir stipras nācijas priekšnoteikums”, saka Einārs Vītols. “Tajā pat laikā mēs nenoliedzam savu valsti. Mums ir izdevusies valsts! Arī dziesma paliek pozitīvā robežās”. Autors ir ietekmējies no populārā latviešu dzejnieka - satīriķa Valda Artava un ir pateicīgs viņam par iedvesmu. Muzikāli zinātāji dziesmā saklausīs gan Electric Light Orchestra, gan Pink Floyd, gan Gorana Bregoviča ietekmes. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!