Dziedātājam Eināram Vītolam, pēc 30 gadu pārtraukuma, jauna dziesma

Raksta attēls - Dziedātājam Eināram Vītolam, pēc 30 gadu pārtraukuma, jauna dziesma Publicitātes foto

09.12.2020

Dziedātājs Einārs Vītols novembra beigās piedāvāja Latvijas sabiedrībai jaunu, paša komponētu dziesmu “Zvaigžņu puduriņš”. Viņš ir arī darba aranžētājs un vārdu autors.

Dziesma ir sveiciens Latvijas mūzikas draugiem Ziemassvētkos un, kaut moža un optimistiska, ir veltīta tiem visiem mūsu mīļajiem, kuri, diemžēl, vairs nav mūsu vidū.

Ir gatava arī dziesmas angļu versija ar nosaukumu “Merry Christmas Good Luck To Us All” - arī tā dosies pie saviem klausītājiem.

Einārs Vītols ieguva atpazīstamību Latvijā kā grupas Tip-Top solists, rokenrola dziedātājs, ieguva diplomanda nosaukumu pirmajā Vissavienības dziesmu konkursā “Jūrmala-86” un dziesmas ar viņa vārdiem “Šovakar” un “Jautrus svētkus tev un man (Sniedziņš krīt)” joprojām priecē Latvijas mūzikas mīlētājus. 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!