Dzintars Čīča noslēgs koncerttūri “Likteņlīnijas” Talsos

Raksta attēls - Dzintars Čīča noslēgs koncerttūri “Likteņlīnijas” Talsos Publicitātes foto

20.10.2016 / Parmuziku.lv

28. oktobrī plkst. 19 Talsu tautas namā soloprogrammas “Likteņlīnijas” koncerttūri noslēgs Talsos dzimušais dziedātājs, TV šova “Izklausies redzēts” dalībnieks Dzintars Čīča.

“Dziedāt savā dzimtajā pilsētā ir vienlaikus svētki un liels satraukums,” atzīstas Čīča. “Svētki - tādēļ, ka ar Talsiem saistās manas pirmās cerības uz lielo skatuvi, mani pirmie panākumi, bet satraukums - tādēļ, ka tautas nama skatuve man ikreiz ir kā eksāmens, kurā apzinos, ka nekas nevar noiet greizi, jābūt izcilā formā.”

Tas, ka talsenieki Dzintaru Čīču vēlas dzirdēt, liecina fakti, ka uz iepriekšējo solista koncertu “Dvēsele vaļā” Talsos šā gada pavasarī visas biļetes tika izpārdotas un ka uz 28. oktobrī gaidāmo koncertu atlikušas vien dažas biļetes.

Jaunajā koncertprogrammā skanēs dziesmas no čigānu un latviešu muzikālajām izrādēm, kā arī dziesmas no tikko klajā nākušā Dzintara Čīčas albuma “Likteņlīnijas” (tostarp šā gada Latvijas mīļākais šlāgeris un radiohīts “Likteņlīnijas” un “Dzīve kā seriālā”). Koncertā piedalīsies arī klausītāju iemīļotais estrādes pianists Anatolijs Livča.

Biļetes uz koncertu ir nopērkamas “Biļešu Paradīzes” kasēs vai internetā www.bilesuparadize.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!