Čīčas jaunākais singls iekaro klausītāju sirdis

Raksta attēls - Čīčas jaunākais singls iekaro klausītāju sirdis Publicitātes foto

13.06.2016 / Parmuziku.lv

Dzintara Čīčas jaunākā dziesma “Likteņlīnijas” gūst vērā ņemamus panākumus ne vien radiostacijās, bet arī TV aptaujās un pārliecinoši uzvarēja LTV Šlāgeraptaujas Pavasara aptaujā.

Dziesma “Likteņlīnijas” ierindojās aptaujas 1. vietā, iegūstot vairāk kā 3000 skatītāju balsu. TV raidījuma pieaicinātā dziesmu vērtētāja Tērvetes novada domes priekšsēdētāja Dace Reinika atzina, ka šī ir arī viņas favorītdziesma šajā aptaujā, kurā piedalījās grupas “Sestā Jūdze”, “Tērvete” un Viktors Zemgals un citi iemīļoti mūziķi.

 

Šo sestdien, 18. jūnijā, plkst. 21.10 Dzintara Čīčas “Likteņlīnijas” piedalīsies arī LNT un Latvijas Radio 2 dziesmu aptaujas “Dzintara Dziesmas” gada finālā, kas tiešraidē TV un radio skanēs no Jelgavas.

 

Dziesma “Likteņlīnijas”, kuras mūzikas un teksta autors ir Kaspars Antess, ir tituldziesma Dzintara Čīčas solokoncertam “Dvēsele vaļā” - pirmajai soloprogrammai pēc solista atgriešanās no Anglijas, kurā viņš dzīvoja pusotru gadu.

 

Dzintara Čīčas tuvākie vasaras koncerti gaidāmi 2. jūlijā Gaviezes pagasta svētkos, kā arī 9. jūlijā Jūras svētkos Mērsragā.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!